Zdjęcia ślubne Zbąszyń - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Zbąszyń

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Zapraszam do poznania mojej oferty wykonania sesji ślubnych w Zbąszyniu i okolicach! Od wielu lat fotografuję wesele i wszelkie wydarzenia towarzyszące zgodnie z zasadą, że piękne zdjęcia mają przetrwać w Twojej pamięci na zawsze. To przemawia do mnie i to dlatego tak bardzo je lubię. Z mną będziesz w stanie uchwycić wszystkie emocje w momentach wyjątkowych, aby pomóc Ci w pokazaniu lepszej, piękniejszej i pełniejszej wersji historii. Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji na temat mojej usługi.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne - para młoda obejmuje się i całuje w ogrodzie
  • Zmysłowe zdjęcia ślubne pary młodej podczas nocy ślubnej
  • Elegancka para młoda na sesji ślubnej w klasycznym wnętrzu
  • Zdjęcia ślubne pary młodej po wyjściu z kościoła
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka Marie Filonenko głównie działam na terenie miejscowości Zbąszyń oraz innych miejscowości, które należą do powiatu nowotomyskiego jak Nowy Tomyśl, Wolsztyn, Rakoniewice, Lwówek, Grodzisk Wielkopolski. Co więcej, aby spełnić oczekiwania klientów, jestem gotowa do podróży po całej Polsce. Jestem też otwarta na realizację zamówień z innych regionów. Przygotowuję piękne sesje ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia będą trwałe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy, potrafię dostosować się do każdych warunków i uwiecznić chwilę, dzięki której marzenia stają się rzeczywistością.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako fotografka ślubna od lat dokumentuję ten ważny dzień z zawziętością i zaangażowaniem. Wyszukuję ukryte w kościołach momenty, tworząc innowacyjne kadry połączone z ciepłymi emocjami. Moim celem jest uwiecznienie każdej celebracji w szczególny sposób, starając się wykorzystywać piękno otaczającego kościoła. Kościoły w Warszawie są piękne, takie jak Parafia pod wezwaniem NMP Wniebowziętej i Parafia pod wezwaniem Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny. Zdjęcia ślubne w tych miejscach są wyjątkowe i wyjątkowo wyglądające.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem NMP Wniebowziętej cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem św.Wawrzyńca to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem św.Wojciecha, a także Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa, Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej i Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa Opiekuna Kościoła Świętego też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Fotografowanie wesel to mój wielki zawód. Dzięki temu, że jestem szybka i spostrzegawcza, z łatwością reaguję na interesujące sytuacje, które mogą zostać zarejestrowane na zdjęciu. Pracuję ciężko, aby wykonać moje zadania w wyznaczonym czasie, co pozwala mi na długie godziny, potrzebne, aby doskonale odtworzyć przebieg wesela. Przy okazji, moje zdjęcia uwydatniają oryginalność w doborze kadru, dzięki czemu cała opowieść ślubna nabiera realistycznego charakteru.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Hotel Navigator cechuje się atrakcyjną salą balową, a Karczma Cykada może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Villa Cztery Pory Roku to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Hotel Restauracja Iral i Hotel Restauracja HI-FI. Poza tymi wcześniej wymienionymi Hotel Atrium, Restauracja Sandra i Hotel Kopernik też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl