Zdjęcia ślubne Ślesin - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Ślesin

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, nazywam się Marie Filonenko i jestem fotografką ślubną. Jeśli szukacie niezapomnianych emocji i namacalnych wspomnień poślubnych, jestem tu by Wam pomóc. Sesje ślubne wokół Ślesina i jego okolic to moja specjalność, dzięki której Wasze wspomnienia będą trwać zawsze i za każdym razem, gdy się na nie spojrzy, wzruszycie się od nowa. Jeżeli sądzicie, że moja oferta może Wam pomóc, zapraszam do kontaktu! Czekam ve kontakt, aby doszło do niezapomnianych chwil, które uwiecznię na zawsze.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne - para młoda obejmuje się i całuje w ogrodzie
  • Zmysłowe zdjęcia ślubne pary młodej całującej się w pościeli
  • Zdjęcia ślubne pary młodej z druhnami w przepięknych białych sukniach ślubnych
  • Elegancka para młoda na sesji ślubnej w klasycznym wnętrzu
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna, Marie Filonenko wykonuje sesje na terenie Ślesina i innych miejscowości z powiatu konińskiego, włączając w to: Kleczew, Sompolno, Konin, Golina i Koło. Oprócz tego, jestem gotowa wykonać sesje fotograficzne w dowolnym miejscu w całej Polsce oraz do podróży po innych regionach. Moje portfolio fotograficzne opiera się na kreatywnych pomysłach i odwadze, aby łączyć niezwykłą estetykę z dobrze skonstruowaną narracją.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako fotografka specjalizuję się w sesjach w kościołach. Cenię sobie możliwość bycia częścią tak emocjonalnych momentów, jakimi są uroczystości ślubne. Cenię sobie swoją inicjatywę i umiejętności dostrzegania pięknych momentów i tworzenia wyjątkowych kadrów. Jako fotografka w moim regionie mam przyjemność pracować w wielu pięknych kościołach, takich jak Parafia pod wezwaniem Dobrego Pasterza i Św. Mikołaja oraz Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja. Robienie zdjęć jest dla mnie nie tylko obowiązkiem, ale i większym wyzwaniem i rozrywką.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Dobrego Pasterza i Św. Mikołaja cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Andrzeja Apostoła to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Marii Magdaleny, a także Parafia pod wezwaniem Błogosławionego Jerzego Matulewicza. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego, Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i Parafia pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Mój reportaż ślubny wykonywany podczas wesel to przede wszystkim spostrzegawczość, umiejętność szybkiego reagowania na interesujące sytuacje, pracowitość i oryginalność w doborze kadru. Mam duże doświadczenie w rejestrowaniu wesel w pobliżu takich oryginalnych sal jak Sadova Park, Papaver Hotel czy Zajazd WIK. Uwielbiam wykorzystywać otoczenie wesel w mojej pracy - od słonecznego ogrodu po malownicze sale bankietowe. Doskonale rozumiem, jak ważne jest uwiecznienie momentu i rejestrowanie na zawsze trwających chwil. Zawsze staram się wyjść poza to, co zwykłe. Jestem zaangażowana w swoją pracę i pracuję z zapałem. Zapewniam, że zrobię wszystko, aby rezultat finalny przeszedł Wasze oczekiwania.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Sadova Park cechuje się atrakcyjną salą balową, a Papaver Hotel może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Zajazd WIK to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Sala Bankietowa SADOVA i Hotel Wityng. Poza tymi wcześniej wymienionymi U Michała sala biesiadna i catering, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe i Kakadu Hotel-Restauracja też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl