Sesja artystyczna Ślesin - portret kobiety całującej kwiat magnolii

Sesja artystyczna Ślesin

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jestem Marie Filonenko – fotografka z pasją. Pokochaj swoje zdjęcia, jakich nigdy wcześniej nie robiłaś. Zorganizuj sesję artystyczną w Twojej okolicy, w woj. wielkopolskim. Będziemy realizować Twoje pomysły i zadbać o każdy detal. Niczym rzemieślnicy, przygotujemy dla Ciebie jedyne w swoim rodzaju doświadczenie. Już teraz skontaktuj się ze mną i pozwól sobie na coś wyjątkowego! Czekam na spotkanie z Tobą i na wspólne tworzenie wspaniałych pamiątek.

Otwórz portfolio
  • Sesja artystyczna - portret kobiety z małym bukietem fioletowych kwiatów
  • Sesja artystyczna - autoportret w czerwonym oświetleniu z papugą
  • Sesja artystyczna - portret młodej kobiety w kolorowym topie na fioletowym tle
  • Sesja artystyczna kobiety w ciąży stojącej w ogrodzie pośród kwitnących drzew jabłoni
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Czarno-biała sesja artystyczna pary całującej się w łóżku

Po pierwsze, w przeciwieństwie do wielu innych fotografów, skupiam się na inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na osobowości, emocjach i pasjach ludzi, a nie tylko na osiągnięciu idealnej sceny. Po drugie, moje sesje artystyczne nie mają ściśle określonej definicji i mogą obejmować dowolny temat lub klimat, który zechcesz. Po trzecie, jako fotograf nie tylko wykonuję zdjęcia, ale również doradzam w kwestii stylizacji i inspiruję do tworzenia oryginalnych i unikalnych sesji. Wreszcie, mogę zorganizować całą stylizację.

Gdzie działam?
Sesja artystyczna - portret kobiety w stroju fantasy całującej wilka na tle lasu

Jako profesjonalna fotografka Marie Filonenko oferuje swoje usługi artystyczne, koncentrując się głównie na miejscowościach z obszaru powiatu konińskiego, takich jak Ślesin, Kleczew, Sompolno, Konin, Golina i Koło. Poza tym, Marie chętnie przyjmuje propozycje sesji fotograficznych w innych częściach Polski, jak również w innych częściach Europy. Jako doświadczona fotografka ma dostęp do wysokiej jakości sprzętu i jest gotowy do podróży i tworzenia sesji portretowych na życzenie swoich klientów. Z Marie Filonenko można być pewnym, że każde zdjęcie będzie wyjątkowe i zachwyci każdego, kto na nie spojrzy.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl