Zdjęcia ślubne Tuliszków - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Tuliszków

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie Filonenko - miłośniczka fotografii ślubnej. Zapraszam Was do odkrycia piękna historii Waszych ślubów. Wspólnie z moją grupą sprawimy, że niezapomniane chwile Wam zostaną - kochane domy, magiczne lasy, wspaniałe zachody słońca w okolicach Tuliszkowa oraz wspaniałą ucztę dla duszy i ciała, bo przecież każda sesja, którą robię to moment dobrego humoru i śmiechu. Będzie to dzień dobrze zapamiętany i serdecznie zapraszam byście ze mną wspólnie go zaplanowali.

Otwórz portfolio
  • Elegancka para młoda na sesji ślubnej w klasycznym wnętrzu
  • Zdjęcia ślubne pary młodej w parku obejmującej się na tle stawu
  • Zdjęcia ślubne - para całuje się na tle zachodzącego słońca nad jeziorem
  • Zdjęcia ślubne pary młodej po wyjściu z kościoła
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Marie Filonenko działa przede wszystkim na terenie miejscowości Tuliszków oraz innych miejscowościach w powiecie tureckim, takich jak Rychwał, Turek, Konin, Stawiszyn i Golina. Ponadto Marie jest gotowa do podróży i wykonuje sesje ślubne na terenie całej Polski oraz innych regionów. Na życzenie klienta jest w stanie podróżować w inne miejsca w celu wykonania sesji ślubnej.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Kiedy pracuję nad reportażem ślubnym w kościele, przykładam szczególną uwagę do każdego detalu. Zgłębiam wszystkie uroczyste chwile, by wyrazić ich piękno w formie fotografii. Moje zdjęcia ślubne w kościele są reportażowe i pełne emocji. Potrafię wyczuć te wyjątkowe chwile i tworzyć ciekawe ujęcia. Szybko i skutecznie reaguję na zmieniające się sytuacje podczas ceremonii, dzięki czemu mam pewność, że uda mi się utrwalić każdą chwilę. Interesują mnie również piękne starsze kościoły, takie jak Parafia pod wezwaniem Świętego Wita czy Parafia pod wezwaniem Świętej Trójcy.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świetego Wita cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętej Trójcy może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Świętej Barbary, a także Parafia pod wezwaniem Błogosławionego Jerzego Matulewicza. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego, Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i Parafia pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Moje reportaże z wesel wyróżniają się niepowtarzalną spostrzegawczością i bardzo szybkim reagowaniem na ważne dla pary młodej momenty. Jestem pracowita i staram się jak najlepiej wykorzystać naturalne światło oraz interesujące otoczenie. Pracuję w różnych salach weselnych, a w okolicy Łodzi jest wiele ciekawych miejsc do wykorzystania - Karczma Biesiadna, Finezja Sala Bankietowa czy Restauracja Hotel "Pod Lasem". Wszystko po to, aby oddać istotę reportaży, a dobrany kadr będzie zachęcał do wracania wspomnieniami w tamto cudowne wydarzenie.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Karczma Biesiadna cechuje się atrakcyjną salą balową, a Finezja sala bankietowa może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Restauracja Hotel "Pod Lasem" to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Restauracja Weselna i Hotel Zajazd Europejski. Poza tymi wcześniej wymienionymi Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe, Kakadu Hotel-Restauracja i Sala Bankietowa Factoria też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl