Sesja chrztu Ślesin - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Ślesin

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jeśli szukasz profesjonalnej fotografki do wykonania sesji chrztu dla swojej pociechy - dobrze trafiłeś! Jako fotografka będę dla Ciebie odpowiedzialna za tworzenie pamiątek, dzięki którym twoje dziecko będzie miało pamiątkę z tego wyjątkowego dnia. Z radością wykonuję sesje chrzcielne w Ślesinie i okolicach. Sprawdź moją stronę i obejrzyj portfolio, aby dojść do wniosku, że jestem odpowiednią osobą do tego zadania. Skontaktuj się ze mną, abyśmy mogli omówić wszystkie szczegóły.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - bukiet kwiatów
  • Sesja chrztu - niemowlę podnosi drewniany krążek ze swoim imieniem
  • Sesja chrztu - ksiądz udziela chrztu chłopcu w kościele
  • Sesja chrztu - rodzic wyciąga rękę po niemowlę leżęce na kanapie
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografka Marie Filonenko wykonuję sesje chrztu w miejscowości Ślesin, jak i w innych znajdujących się w powiecie konińskim, takich jak Kleczew, Sompolno, Konin, Golina, Koło. Nie ograniczam się jednak tylko do obrębu tego miejsca - wykonuję z zaangażowaniem sesje chrztu na terenie całej Polski, jak i jestem gotowa do dalszych wyjazdów. Zajmuję się także przyjmowaniem zleceń na portrety rodzinne i serie modowe.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka chrzcin mam ogromne szczęście, że mogę zaangażować się w sesje chrztu. Lubię być pomysłowy i dostrzegać emocjonalne momenty tego wyjątkowego wydarzenia. Uwielbiam przygotowywać się do sesji, aby mieć pewność, że będę mieć najbardziej interesujące ujęcia i tworzyć wyjątkową pamiątkę. Oferuję sesje chrztu w pięknych kościołach w okolicy, takich jak: Parafia pod wezwaniem Dobrego Pasterza i Św. Mikołaja oraz Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja. Podczas zdjęć będziesz mógł zobaczyć moje zaangażowanie, inicjatywę i umiejętności tworzenia doskonałych kadrów.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Dobrego Pasterza i Św. Mikołaja cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Andrzeja Apostoła to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Marii Magdaleny, a także Parafia pod wezwaniem Błogosławionego Jerzego Matulewicza. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego, Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i Parafia pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl