Zdjęcia ślubne Koło - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Koło

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jestem Marie i jestem fotografką ślubną działającą na terenie Koła i okolic. Wspaniałe chwile ze ślubu mogą trwać wiecznie, gdy zatrzymasz je na zdjęciach. Przygotowałam bogatą ofertę sesji ślubnych, które zdjęcia będą wyjątkową pamiątką. Mój styl działania łączy pasję z artystycznym zachwytem oraz z ulotnymi momentami. Zapraszam do zapoznania się z moimi usługami i skontaktowania się ze mną, byśmy mogli stworzyć niezapomnianą sesję ślubną. Zapewniam, że każde zdjęcie będzie wołało radość i cudowne wspomnienia.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne w kamperze - para obejmuje się przed wejściem do auta
  • Zdjęcia ślubne - para młoda obejmuje się i całuje w ogrodzie
  • Zdjęcia ślubne pary młodej po wyjściu z kościoła
  • Zdjęcia ślubne pary młodej podczas nocy poślubnej w apartamencie hotelowym
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako doświadczona fotografka ślubna, Marie Filonenko wykonuje sesje fotograficzne w Kołe oraz innych miejscowościach powiatu kolskiego, takich jak Dąbie, Kłodawa, Sompolno, Turek i Przedecz. Ponadto, Marie jest zawsze gotowa do wyjazdów w inne regiony, by wykonać sesje fotograficzne na terenie całej Polski. Marie z dumą prezentuje swoje wcześniejsze prace i chętnie dzieli się nowymi pracami i pomysłami.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Od zawsze z pasją i zaangażowaniem fotografuję. Uwielbiam to, co robię i staram się aby mój reportaż ślubny był ciekawy i chwytliwy. Moje zdjęcia ślubne w kościele są wyjątkowo piękną pamiątką dla Państwa Młodych. Staram się nieustannie obudzić w Parze Młodej piękno ich wielkiego dnia przy wykorzystaniu swojego doświadczenia oraz doskonałych umiejętności rozpoznawania chwil emocjonalnych i mając na uwadze ciekawe kadry. W okolicy są piękne kościoły takie jak Parafia pod wezwaniem MB Częstochowskiej oraz drugi Parafia pod wezwaniem Nawiedzenia NMP, zawszes z chęcią odwiedzam je w swojej pracy.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem MB Częstochowskiej cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Nawiedzenia NMP może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem św. Bogumiła, a także Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja, Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP i Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Różańcowej też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Fotografowanie wesel to moja pasja. Jestem osobą o bardzo spostrzegawczym spojrzeniu i szybko potrafię reagować na interesujące sytuacje. Pracuję wytrwale, aby moje reportaże były oryginalne i niepowtarzalne. Wychodząc poza standardowe kadry, wykorzystuję inne ciekawe miejsca do zdjęć - okolicę zamku czy przepiękne parki. Z okolicy znajdziesz atrakcyjne sale weselne, takie jak Hotel Złotogórski, Restauracja Biały Fortepian, Hotel Trzy Stawy. Przy każdym weselu staram się wyczuć niepowtarzalny klimat i nadać mu niezapomnianą atmosferę. Pracując przy reportażu ślubnym staram się połączyć emocje i doświadczenia, aby stworzyć niezapomnianą pamiątkę dla Par Młodych.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Hotel Złotogórski cechuje się atrakcyjną salą balową, a Restauracja Biały Fortepian może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Hotel Trzy Stawy to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są U Michała sala biesiadna i catering i Karczma Biesiadna. Poza tymi wcześniej wymienionymi Finezja sala bankietowa, Restauracja Hotel "Pod Lasem" i Restauracja Weselna też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl