Zdjęcia ślubne Kleczew - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Kleczew

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem osoby do wykonania niepowtarzalnych ujęć ze Ślubu Waszego lub innej ważnej uroczystości w Kleczewie i jego okolicach - jestem dla Was! Nazywam się Marie Filonenko i jestem profesjonalną fotografką. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pasji do fotografii, świadczę usługi tworzenia pięknych zdjęć, po które zawsze z radością sięgniecie. Mam pomysły na wyjątkowe sesje ślubne oraz niezapomniane uchwyty ulotnych momentów. Zachęcam Was do zapoznania się z moją ofertą i skontaktowania się ze mną. Z pewnością znajdziemy wspólnie rozwiązanie spełniające Wasze oczekiwania.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne pary młodej podczas nocy poślubnej w apartamencie hotelowym
  • Zdjęcie ślubne pary młodej w rozświetlonym promieniami słońca lesie
  • Zdjęcia ślubne - para młoda obejmuje się i całuje w ogrodzie
  • Zdjęcia ślubne - para całuje się na tle zachodzącego słońca nad jeziorem
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotograf ślubny, Marie Filonenko często wykonuje sesje w miejscowości Kleczew oraz okolicznych miejscowościach powiatu konińskiego takich jak Ślesin, Golina, Konin, Sompolno i Słupca. Marie również wykonuje zdjęcia w innych częściach Polski i jest do dyspozycji do wyjazdów w inne regiony. Marie jest gotowa do współpracy na terenie całej Polski i jest skłonna do stawienia się dogodnym dla klienta terminie. Zdjęcia ślubne na życzenie klienta mogą być wykonywane w wybranej scenerii lub w studiu.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Zawsze staram się wykorzystać moje umiejętności w najlepszy z możliwych sposób i dlatego jestem bardzo zaangażowana w zdjęcia ślubne w kościele. Cenię sobie możliwość dostrzegania emocjonalnych momentów, idealnych ujęć i stwarzania ciekawych kadrów. Z pasją uwieczniam wspaniałość wnętrza pięknych kościołów jak Parafia pod wezwaniem Św. Andrzeja Apostoła i Parafia pod wezwaniem Dobrego Pasterza i Św. Mikołaja, które są tak typowe dla tego regionu. Dzięki mojej inicjatywie i doskonałym umiejętnościom reportażowym w kościele zdjęcia moich klientów wyglądają wyjątkowo i zachwycają swoją atmosferą.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Św. Andrzeja Apostoła cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Dobrego Pasterza i Św. Mikołaja może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Szkaplerznej, a także Parafia pod wezwaniem Świętego Andrzeja Apostoła. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Błogosławionego Jerzego Matulewicza, Parafia pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego i Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Dbając o odpowiednie uchwycenie każdej chwili i zamknięcie jej w zapierającej dech w piersiach fotografii, stosuję techniki śledzenia i szybkiego reagowania w momencie najważniejszych wydarzeń weselnych. Wspieram się moją spontanicznością i ciągłą pracowitością, dlatego każda fotografia tworzona jest w unikatowy sposób, dostosowany do aktualnych wymagań. Mogę ciężko pracować w ciepły środek letniego dnia, lub używać przepięknych sal ślubnych, takich jak Sadova Park, Papaver Hotel czy Zajazd WIK.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Sadova Park cechuje się atrakcyjną salą balową, a Papaver Hotel może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Zajazd WIK to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Sala Bankietowa SADOVA i Hotel Wityng. Poza tymi wcześniej wymienionymi Sala Restauracyjna GOLINIANKA, Hotel Niagara i Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl