Sesja rodzinna Ślesin - plener na polu

Sesja rodzinna Ślesin

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jestem Marie i mam wielką przyjemność zaproponować Państwu sesje dla całych rodzin. Niech uchwycicie na zdjęciach najcenniejsze momenty spędzone z bliskimi. Sprawimy, że zachwycające widoki okolic Ślesina będą tłem dla wspomnień, które przez lata pozostaną w Waszych sercach. Dołożę wszelkich starań, by te niezapomniane chwile zostały zachowane w maksymalnie wysokiej jakości. Zapraszam serdecznie do kontaktu i do poznania szczegółów oferty. Wspólnie wybierzemy odpowiedni czas, miejsce i styl sesji, aby sprawić, że Wasz rodzinny album pozostanie pięknie pamiętny na lata.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna z mamą i chłopcem w parku pod kwitnącym drzewem
  • Sesja rodzinna rodzeństwa - dwóch dziewczynek
  • Sesja rodzinna pięciu dzieci wraz z mamą w parku
  • Sesja rodzinna - portret niemowlęcia z błękitnymi oczami
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Fotografka Marie Filonenko wykonuje sesje rodzinne na terenie miejscowości Ślesin oraz innych miejscowościach, które obejmuje powiat koniński: Kleczew, Sompolno, Konin, Golina, Koło. Na terenie Polski Marie jest gotowa do podróży w inne regiony i realizacji sesji podróżniczych. Marie Filonenko akceptuje także zamówienia z zagranicy, więc jeśli historia twojej rodziny wymaga wyjazdu poza granice Polski, są na to również możliwości.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl