Zdjęcia ślubne Konin - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Konin

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Szukasz fotografa stworzącego unikalne i wyjątkowe sesje ślubne w województwie wielkopolskim? Chcesz, aby to miejsce i atrakcje okoliczne zostały uwiecznione w twoich zdjęciach? Jestem fotografką Marie Filonenko i jestem tu, aby Ci pomóc! Pomogę Ci stworzyć niezapomniane wspomnienia, dzięki którym będziesz wspominać ten wyjątkowy dzień. Zajmuję się tworzeniem profesjonalnych sesji ślubnych w całym województwie wielkopolskim, głównie w okolicach Konina.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne pary młodej podczas nocy poślubnej w apartamencie hotelowym
  • Zdjęcia ślubne - para młoda obejmuje się i całuje w ogrodzie
  • Elegancka para młoda na sesji ślubnej w klasycznym wnętrzu
  • Zdjęcia ślubne pary młodej w parku obejmującej się na tle stawu
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna Marie Filonenko działam w wielu miejscach. Głównym obszarem moich działań jest Konin i wiele powiązanych z nim miejscowości, obejmujących okręg Golina, Ślesin, Kleczew, Tuliszków oraz Rychwał. Jednakże moje usługi fotograficzne mogą być wykonane wszędzie w Polsce. Bez względu na to, iż moje aktualnie działania skoncentrowane są w w/w lokalizacjach jestem również otwarta na podróże i zamówienia zagraniczne.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Moim zaangażowaniem, inicjatywą i doskonałymi umiejętnościami dostrzegania emocjonalnych momentów na wszystkich ślubach, które fotografuję, staram się sprostać oczekiwaniom. W okolicy mam dostęp do pięknych kościołów w rodzaju Parafii pod wezwaniem Błogosławionego Jerzego Matulewicza i Parafii pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego, a to daje mi możliwość stworzenia niezapomnianych zdjęć ślubnych w kościele. Poświęcam wiele uwagi nawet detalom, dzięki czemu mogę tworzyć ciekawe i wzruszające kadry.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Błogosławionego Jerzego Matulewicza cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego, a także Parafia pod wezwaniem Świętego Bartłomieja Apostoła. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Świętej Faustyny, Parafia pod wezwaniem Św. Maksymiliana Kolbego i Parafia pod wezwaniem Św. Marii Magdaleny też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Jako fotografka ślubna mam duże doświadczenie w reportażu weselnym. Jestem osobą o bardzo spostrzegawczości i doskonałym tempie reagowania. Zawsze szukam interesujących miejsc i sytuacji, które dają moim zdjęciom oryginalny charakter. Każde wesele to wyjątkowe wyzwanie i staram się zawsze dłużej zostać, aby uwiecznić wszystkie najważniejsze momenty. Wiem, że w naszym regionie mamy piękne sale weselne takie jak Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe, Kakadu Hotel-Restauracja czy Sala Bankietowa Factoria. Dzięki mojej pracowitości, wytrwałości oraz niezależnego podejścia, mogę zadbać o wyjątkowy reportaż, który będzie powtarzany przez lata.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe cechuje się atrakcyjną salą balową, a Kakadu Hotel-Restauracja może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Sala Bankietowa Factoria to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Restauracja Borówka i Sala Bankietowa Słowianka. Poza tymi wcześniej wymienionymi Hotel Atut, Portofino Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy i Sala Bankietowa też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl