Zdjęcia ślubne Zagórów - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Zagórów

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Witam Cię, tu Marie Filonenko. Jestem fotografką z wielkim pasją do fotografii ślubnej w Zagórów i okolicach. Chętnie zaproszę Cię do wspólnej podróży, która na zawsze zostanie zapamiętana przez Twoje piękne zdjęcia. Uwiecznij najważniejsze momenty dzień swojego ślubu dzięki usłudze wykonania sesji ślubnej, jaką Ci oferuję.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne w kamperze - para obejmuje się przed wejściem do auta
  • Zdjęcie ślubne pary młodej w rozświetlonym promieniami słońca lesie
  • Zdjęcia ślubne pary młodej w parku obejmującej się na tle stawu
  • Zdjęcia ślubne pary młodej po wyjściu z kościoła
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Marie Filonenko to fotografka ślubna, która specjalizuje się w tworzeniu magicznych zdjęć z okazji ślubu. Działa głównie na terenie miejscowości Zagórów oraz sąsiednich miejscowości powiatu Słupeckiego, takich jak Słupca, Pyzdry, Golina, Rychwał czy Chocz. Widzimy się również w innych regionach Polski i jesteśmy otwarci na podróże po całym kraju. Chętnie dzielimy się naszą pasją i doświadczeniem z miejsc, które odwiedzamy. Zainspiruj swoje wspomnienia wizualnymi wspomnieniami, dzięki fantastycznym sesjom fotograficznym.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Moje zdjęcia ślubne w kościele są wyjątkowe. Do reportażu w kościele podchodzę z pełnym zaangażowaniem, dzięki czemu potrafię dostrzec i uchwycić nawet najbardziej ulotne chwile wypełnione emocjami. Moja inicjatywa i doskonałe umiejętności tworzenia ciekawych kadrów sprawiają, że mój styl reportażu jest niezwykle żywy i autentyczny. W okolicy można też odnaleźć piękne kościoły, między innymi Parafię pod wezwaniem Św. Apostołów Piotra i Pawła oraz Parafię pod wezwaniem Bł. Michała Kozala Biskupa i Męczennika. Wykorzystując ich atmosfery i piękne wnętrza tworzę piękne zdjęcia ślubne w kościele.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Św. Apostołów Piotra i Pawła cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Bł. Michała Kozala Biskupa i Męczennika może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Świętego Leonarda to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Wawrzyńca, a także Parafia pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Szkaplerznej, Parafia pod wezwaniem Świętego Andrzeja Apostoła i Parafia pod wezwaniem Świętej Trójcy też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Mój reportaż przedstawia kulisy wesela, czyli niezwykłe chwile, które warto udokumentować. Moje fotografowanie ślubne charakteryzuje się wyjątkową spostrzegawczością i szybkim reagowaniem na interesujące sytuacje. Dzięki pracowitości wykonuję zdjęcia razem z Młodą Parą i gośćmi weselnymi. Wiem też, jak wykorzystać walory okolicy i panujący klimat wydarzenia w celu uchwycenia najważniejszych momentów. Przykładem takiego miejsca są atrakcyjne sale weselne, takie jak Dworek Czardasz – sala bankietowa na 200 osób, Restauracja Zapiecek i Sala Restauracyjna GOLINIANKA. Moje reportaże są unikatowe i wyróżnia je oryginalność w doborze kadru.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Dworek Czardasz - sala bankietowa na 200 osób cechuje się atrakcyjną salą balową, a Restauracja Zapiecek może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Sala Restauracyjna GOLINIANKA to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Hotel Niagara i Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe. Poza tymi wcześniej wymienionymi Kakadu Hotel-Restauracja, Sala Bankietowa Factoria i Restauracja Borówka też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl