Sesja chrztu Poznań - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Poznań

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Hej! Jestem Marie – profesjonalna fotografka specjalizująca się w chrztach. Poszukujesz fotografa na chrzest Twojej pociechy? Mam dla Ciebie doskonałą ofertę! Usługi wykonuję w okolicy Poznania lub w jej bezpośrednim sąsiedztwie. Gwarantuję najwyższą jakość zdjęć z uroczystości i możliwość opcijonalnego dodatku albumu lub ramki. Koniecznie zajrzyj na moją stronę i wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - bukiet kwiatów
  • Sesja chrztu - przygotowania z siostrą i mamą
  • Sesja chrztu - chłopiec w rękach ojca
  • Sesja chrztu - bliźniaczki bawiące się na kocu po ceremonii
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Marie Filonenko realizuje sesje chrztu na terenie miejscowości poznańskich i okolicznych miejscowości, takich jak Luboń, Swarzędz, Puszczykowo, Mosina, Murowana Goślina. Nasza fotografka jest otwarta na zrealizowanie sesji poza granicami miasta Poznań - jest gotowa do realizacji sesji na całym obszarze Polski, a także w podróży po Europie. Marie oferuje zarówno pełny zakres usług fotograficznych, jak i przesyłanie zdjęć on-line.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka chrztu mam przyjemność dzielić się moją pasją współczesnego reportażu rodzinnego. Dzięki moim umiejętnościom dostrzegania i tworzenia ciekawych ujęć jestem w stanie dokumentować doskonale każdą chwilę danej uroczystości. Z pasją i zaangażowaniem płynnie przenoszę się między pięknymi, okolicznymi kościołami takimi jak Parafia pod wezwaniem bł.Bogumiła i Parafia pod wezwaniem Bożego Ciała. Zawsze staram się oddać emocje, które wywołuje wizyta w kościele i wszystkie wspaniałe momenty, które można uwiecznić w charakterystyczny sposób.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem bł.Bogumiła cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Bożego Ciała może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Chrystusa Dobrego Pasterza to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla, a także Parafia pod wezwaniem Chrystusa Najwyższego Kapłana. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Chrystusa Odkupiciela, Parafia pod wezwaniem Imienia Maryi i Parafia pod wezwaniem Maryi Królowej też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl