Sesja ciążowa Poznań - kobieta z brzuszkiem i jej mąż siedzą na kapapie wraz z małym synkiem

Sesja ciążowa Poznań

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie Filonenko, profesjonalna fotografka z branży lifestyle. Specjalizuję się w sesjach ciążowych na terenie Poznania i okolic. Wykonywałam sesje kobiet w ciąży w wielu magicznych miejscach Wielkopolski, pięknych jak moje zdjęcia. Z przyjemnością oferuję swoim klientkom sesje fotograficzne, dzięki którym wyjątkowe chwile stają się pięknymi wspomnieniami, które będą trwały na zawsze. Zapraszam do poznania moich usług i do skontaktowania się ze mną. Jestem szczęśliwa, że mogę służyć radą i wsparciem w tym wyjątkowym czasie.

Otwórz portfolio
  • Sesja ciążowa - mąż trzymający na ramionach synka dotyka brzuszka kobiety
  • Sesja ciążowa - kobieta w historycznym stroju z rękoma złożonymi na brzuchu pośród kwiecących drzew
  • Sesja ciążowa - kobieta w średniowiecznej sukni i zbroi na tle kwitnącego drzewa
  • Sesja ciążowa - uśmiechnięta kobieta stojąca przy oknie
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja ciążowa - kobieta z ręką położoną na brzuszku i bukietem kwiatów

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na podkreśleniu piękna i indywidualności każdej kobiety, co jest szczególnie ważne podczas sesji ciążowej. Po drugie, jako matka dwójki dzieci, wiem jak ważne jest, aby czuć się komfortowo i swobodnie podczas takiego zdjęciowego doświadczenia. Po trzecie, nie tylko zapewnię piękne zdjęcia, ale również pomogę zorganizować całą sesję - od wyboru stroju, poprzez dobór scenografii, po kontakt z wizażystką.

Gdzie działam?
Sesja ciążowa w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako fotografka specjalizująca się w sesjach ciążowych, działam na terenie Poznania oraz okolicznych miejscowości: Luboń, Swarzędz, Puszczykowo, Mosina, Murowana Goślina. Oczywiście wykonuję usługi na terenie całej Polski oraz jestem gotowa do podróży w inne regiony. Dokładam wszelkich starań, aby moje klientki czuły się komfortowo realizując sesję. Podejmuję się również ekscytujących wyzwań fotograficznych poza granicami Polski.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl