Sesja zdjęciowa dla par Poznań - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Poznań

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Fotografia jest tym, co kocham. Jest to moja pasja i mój sposób na życie. Lubię kontaktować się ze światem wokół mnie, dlatego usługa wykonania sesji zdjęciowej dla par stanowi dla mnie wsparcie — oddaję się sztuce w taki sposób. Oferuję swoje usługi obecnie w Wielkopolsce i jego okolicach — jestem fotografką Marie Filonenko oraz osobą, którą powinniście poznać! Ze swojej strony gwarantuję najwyższą jakość i szybką odpowiedź na każde zapytanie. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty i do kontaktu ze mną! Mam nadzieję, że spędzimy razem piękne chwile z zachowania Waszych najważniejszych wspomnień.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par - dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
  • Sesja zdjęciowa dla par - portret kobiety z kwiatami
  • Zmysłowa sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w sypialni
  • Sesja zdjęciowa dla par w kemperze - pocałunek w stylu boho
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna oferuję sesje zdjęciowe dla par na terenie miejscowości Poznań, a także innych miejscowości w powiecie Poznań oraz w sąsiednich gminach, takich jak Luboń, Swarzędz, Puszczykowo, Mosina, Murowana Goślina. Oprócz tego jestem gotowa do podróży i wykonywania sesji na całym terytorium Polski, a także ewentualnych wyjazdów poza jej granice. Moim głównym celem jest to, aby wykonać przepiękne sesje, jakie zostały zamówione przez moich klientów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl