Sesja artystyczna Nowy Tomyśl - portret kobiety całującej kwiat magnolii

Sesja artystyczna Nowy Tomyśl

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Maria Filonenko, fotografka artystyczna. Jeśli szukasz niebanalnych zdjęć sesji to moje usługi mogą Cię zainteresować. Zawsze szukam świeżych pomysłów w projektach, którym się poświęcam. Miastem, w którym często wykonuję zdjęcia, jest Nowy Tomyśl. Oprócz sesji w centrum miasta, oferuję również jazdę po okolicy, gdzie znajdziesz piękne scenerie np. lasy, pola lub piękne zachody słońca. Wykonam każdego zadania z zaangażowaniem, zapewniając najwyższą jakość i profesjonalizm. Zachęcam Cię do przejrzenia portfolio i skontaktowania się ze mną, jeśli jesteś zainteresowany współpracą.

Otwórz portfolio
  • Sesja artystyczna - portret kobiety z małym bukietem fioletowych kwiatów
  • Sesja artystyczna - autoportret w czerwonym oświetleniu z papugą
  • Sesja artystyczna kobiety w ciąży ubranej w średniowieczną suknię i zbroję
  • Sesja artystyczna - portret kobiety w zbroi na tle lasu
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Czarno-biała sesja artystyczna pary całującej się w łóżku

Po pierwsze, w przeciwieństwie do wielu innych fotografów, skupiam się na inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na osobowości, emocjach i pasjach ludzi, a nie tylko na osiągnięciu idealnej sceny. Po drugie, moje sesje artystyczne nie mają ściśle określonej definicji i mogą obejmować dowolny temat lub klimat, który zechcesz. Po trzecie, jako fotograf nie tylko wykonuję zdjęcia, ale również doradzam w kwestii stylizacji i inspiruję do tworzenia oryginalnych i unikalnych sesji. Wreszcie, mogę zorganizować całą stylizację.

Gdzie działam?
Sesja artystyczna - portret kobiety w stroju fantasy całującej wilka na tle lasu

Jako fotografka Marie Filonenko oferuję sesje artystyczne na terenie powiatu nowotomyskiego oraz okolic takich jak: Lwówek, Zbąszyń, Grodzisk Wielkopolski, Opalenica, Rakoniewice. Działam również poza granicami naszego kraju – zapraszam do skorzystania z moich usług w innych częściach Polski lub w innych regionach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i odpowiedniemu sprzętowi, sprostam nawet najbardziej wymyślnym tematom Waszych sesji i zdjęć.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl