Zdjęcia ślubne Pniewy - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Pniewy

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Uwiecznij swój ślub w pięknych zdjęciach i zapewnij sobie doskonałe wspomnienia. Wiem, że będziesz zadowolony z mojej profesjonalnej usługi. Robię sesje ślubne w Pniewach i okolicach w województwie wielkopolskim. Oferuję niezwykłe ujęcia, które będziesz mógł cieszyć się przez całe życie. Zadbam o to, aby każdy szczegół Twojego ślubu był pięknie zaprezentowany. Odezwij się do mnie, Marie Filonenko, aby omówić szczegóły. Chętnie udzielę Ci szczegółowych informacji na temat moich usług.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcie ślubne pana młodego przenoszącego pannę młodą przez próg przed weselem
  • Zdjęcia ślubne - para młoda obejmuje się i całuje w ogrodzie
  • Zdjęcia ślubne pary młodej w parku obejmującej się na tle stawu
  • Zdjęcia ślubne pary młodej po wyjściu z kościoła
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Sesje ślubne i rodzinne wykonuję na terenie miejscowości Pniewy oraz innych miejscowościach, które obejmuje powiat szamotulski i jego sąsiednie miasta, takie jak Lwówek, Ostroróg, Sieraków, Nowy Tomyśl i Wronki. W czasie trwania sezonu ślubnego, różni klienci zapraszają mnie do odwiedzenia innych regionów, które znajdują się na terenie całej Polski. Jestem otwarta na podróże i chętnie przyjmuję takie oferty. Gorsze warunki pogodowe, korki drogowe lub odległość nie są dla mnie przeszkodą - wszystko, co potrzebne jest mi do wykonania sesji, znajduję w swojej wyprawce.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Moim największym pragnieniem jako fotografki ślubnej jest odzwierciedlanie uczucia i magii tego spektakularnego wydarzenia, którego jesteście uczestnikami - waszego ślubu! Staram się zrealizować wszystkie wizje, które państwo ma na ten jedyny w swoim rodzaju dzień. Zawsze samodzielnie przygotowuję projekt na planowane zdjęcia. Doświadczenie, które nabyłam pracując przy ślubach w okolicznych kościołach takich jak Parafia pod wezwaniem Świętego Jana Chrzciciela i Parafia pod wezwaniem Świętego Wawrzyńca Męczennika dodaje mi pewności i kreatywności szukając oryginalnych pomysłów.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętego Jana Chrzciciela cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętego Wawrzyńca Męczennika może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej i Św. Jana Chrzciciela i Ewangelisty to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP, a także Parafia pod wezwaniem NMP Niepokalanie Poczętej. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy, Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa i Parafia pod wezwaniem Świętej Urszuli Ledóchowskiej też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Jako profesjonalny fotograf ślubny z długoletnim doświadczeniem, zawsze staram się zapewnić zadowolenie moich klientów. Podczas reportażu ślubnego z wesela staram się wykorzystywać moją spostrzegawczość, szybko reagując na interesujące sytuacje. Chętnie uczestniczę w przygotowaniach, aby wykonać unikalną i ciekawą kompozycję zdjęć. Jestem bardzo pracowity i podczas reportażu ślubnego wykonuję całe mnóstwo zdjęć, starając się bardzo pozytywnie wykorzystać atmosferę sal, takich jak Dwór Osieczek, Sala bankietowa Rynkowa czy Restauracja 100 Jezior. Staram się wykonywać zdjęcia oryginalnymi, wyjątkowymi ujęciami i dopasować je do charakteru uroczystości.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Dwór Osieczek cechuje się atrakcyjną salą balową, a Sala bankietowa Rynkowa może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Restauracja 100 Jezior to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Hotel Restauracja Iral i Hotel Restauracja HI-FI. Poza tymi wcześniej wymienionymi Hotel Atrium, Restauracja Sandra i Hotel Kopernik też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl