Sesja chrztu Nowy Tomyśl - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Nowy Tomyśl

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Hej! Jestem Marie, fotografka specjalizująca się w sesjach Chrztu Świętego oraz w innych formach fotografii religijnej! Gwarantuję, że sesja stworzona przeze mnie dla Was będzie spełnieniem marzeń i niesamowitą pamiątką tego wyjątkowego wydarzenia. Z przyjemnością wykonam także sesję u Was lub w okolicach Nowego Tomyśla.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - rodzic wyciąga rękę po niemowlę leżęce na kanapie
  • Sesja chrztu - niemowlę podnosi drewniany krążek ze swoim imieniem
  • Sesja chrztu - dziecko trzymane przez babcie ogląda nową zabawkę
  • Sesja chrztu - zdjęcie grupowe rodziny na tle parku
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Fotografka Marie Filonenko wykonuje sesje chrztu na terenie miejscowości Nowy Tomyśl oraz w całym powiecie nowotomyskim. Obejmuje to miasta takie jak Lwówek, Zbąszyń, Grodzisk Wielkopolski, Opalenica oraz Rakoniewice. Marie wykonuje również sesje chrztu na terenie całej Polski i jest gotowa na podróże do innych części kraju. Organizuje także sesje zdjęciowe dla par młodych, rodziców oraz rodzin. Z pasją do fotografii, Marie Filonenko tworzy niepowtarzalne zdjęcia pamiątkowe.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka chrzcin, oferuję swoim klientom najwyższy poziom obsługi i jakości fotografii. Pasjonuję się dostrzeganiem i wyjątkowymi sytuacjami, w których dziecko chrztu świętego przyjmuje swoją pierwszą Komunię Świętą. Posiadam doskonałe umiejętności do tworzenia ciekawych kadrów podczas każdej sesji. Dzięki wysokiej jakości sprzętowi, nieograniczonej inicjatywie i entuzjazmowi, przyciągamy wyjątkowe momenty, które są magią.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej i Św. Jana Chrzciciela i Ewangelisty to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem NMP Wniebowziętej, a także Parafia pod wezwaniem św.Wojciecha. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa, Parafia pod wezwaniem Świętej Faustyny Kowalskiej i Parafia pod wezwaniem Świętej Jadwigi Śląskiej też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl