Zdjęcia ślubne Buk - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Buk

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jesteś na ślubie? Uwiecznij ważne chwile! Z przyjemnością oferuję swoje usługi w województwie wielkopolskim. Spraw, by wspomnienia z tego wyjątkowego dnia pozostały z Wami na zawsze. Jako fotografka Marie Filonenko służę profesjonalną obecnością, by najpiękniejsze momenty prawdziwie zapowiadały wyjątkowy dzień - Wasz ślub. Dokumentuję wszystko, co dzieje się w dniu Waszego wesela w Buku i okolicznych miejscowościach. Skontaktuj się ze mną, by dowiedzieć się więcej o mojej ofercie. Spraw, by Twoje wyjątkowe wspomnienia trwały wiecznie.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcie ślubne z kościoła - rodzice panny młodej
  • Zdjęcia ślubne eleganckiej pary młodej w klasycznych wnętrzach pałacu
  • Zdjęcia ślubne pary młodej podczas nocy poślubnej w apartamencie hotelowym
  • Zdjęcie ślubne pary młodej w oddali na tle morza i zachodzącego słońca
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna Marie Filonenko działam głównie na terenie powiatu poznańskiego. Świadczę swoje usługi głównie w Buk wraz z innymi miejscowościami, takimi jak: Opalenica, Stęszew, Grodzisk Wielkopolski, Pniewy czy Puszczykowo. Oprócz tego jestem również aktywna na terenie całej Polski i jestem gotowa do podróży w inne regiony. Mogę również wybrać się na sesję betonożną do miejsc szczególnie mi bliskich.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Moje zdjęcia ślubne w kościele są wyjątkowe i pełne emocji. Pracuję z wielką inicjatywą, dostrzegam nawet najmniejsze szczegóły i tworzę ciekawe ujęcia. Dzięki starannej analizie sytuacji i przygotowaniu, mogę uzyskać doskonały rezultat podczas reportażu w kościele. W okolicy mam wiele pięknych kościołów, takich jak Parafia pod wezwaniem Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika oraz Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa, z których mogę czerpać inspirację.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Świętego Mateusza to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Świętej Trójcy, a także Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Świętej Faustyny Kowalskiej, Parafia pod wezwaniem Świętej Jadwigi Śląskiej i Parafia pod wezwaniem Świętego Jana Chrzciciela też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Jako doświadczona fotografka ślubna wiem, że moim obowiązkiem jest pamiętać o każdym szczególe i przede wszystkim zaskoczyć Parę Młodą oryginalnymi ujęciami. Poza oczywistymi momentami, staram się szukać innych sytuacji, które nastrojowo wpisują się w scenerię wesela. Jako reportażystka weselna wykorzystuję także atrakcyjne sale weselne okolic, takie jak Melodia Restauracja & Hotel, Hotel Remes Sport & Spa czy Hotel Restauracja Delicjusz. Posiadam spostrzegawczość, szybko reaguję na interesujące sytuacje, pracuję ciężko i szukam oryginalnych kadrów. Każdy reportaż weselny jest dla mnie wyjątkowy.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Melodia Restauracja & Hotel cechuje się atrakcyjną salą balową, a Hotel Remes Sport & Spa może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Hotel Restauracja Delicjusz to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Pałac Będlewo i Bankietowa - sala na przyjęcie. Poza tymi wcześniej wymienionymi Dwór Osieczek, Szafoniera i A Nòż Widelec w Pałacu też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl