Sesja rodzinna Nowy Tomyśl - plener na polu

Sesja rodzinna Nowy Tomyśl

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Jestem Marie i w wielkim skupieniu i zaangażowaniu wykonuję zdjęcia rodzinne w miejscowości Nowy Tomyśl i okolicach. Przygotowuję sesje, które są niesamowitą pamiątką dla całej rodziny! Staram się, aby Twoja sesja była wyjątkowa i piękna. Inspiracją dla mnie są zdobiące nasze serca chwile, uśmiechy, wspólna zabawa, cudowne otoczenie i oczywiście uczucia! Zapraszam Cię do zapoznania się z moją otrzymaną propozycją i do skontaktowania się ze mną. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna z mamą i chłopcem w parku pod kwitnącym drzewem
  • Sesja rodzinna rodzeństwa - dwóch dziewczynek
  • Sesja noworodkowa - tata trzyma dziecko, a mama przytula się do jego rameinia
  • Sesja rodzinna z rodzicami podrzucającymi dzieci wysoko w górę na polu
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako fotografka rodzinna Marie Filonenko pracuje na terenie Nowego Tomyśla i okolicznych miejscowości, takich jak Lwówek, Zbąszyń, Grodzisk Wielkopolski, Opalenica czy Rakoniewice. Każdemu Klientowi zapewniam osobiste podejście i wykonuję zdjęcia dopasowane do indywidualnych potrzeb. Sesje można również umówić w innych regionach Polski, jak i w innych krajach: jestem otwarty na podróże i poszukiwanie pięknych miejsc do sfotografowania. Dodatkowo oferuję sesje studyjne w moim domu jako alternatywę dla sesji plenerowej.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl