Sesja chrztu Chodzież - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Chodzież

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Jestem Marie Filonenko, profesjonalna fotografka z Polski. Przywiązuję ogromną wagę do tego, aby moje zdjęcia króliczek były naprawdę niezapomniane. Jeśli szukacie Państwo pięknych i unikatowych sesji chrztu dla swojej pociechy w miejscowości Chodzież i okolicy to jestem Panią idealną do wykonania tego zadania. Zajmę się wszystkim, co będzie potrzebne do wykonania doskonałych zdjęć i profesjonalnych obrazów z tego szczególnego dnia. Pozwólcie mi towarzyszyć Państwu w tym szczególnym dniu oglądając go z mojej perspektywy jako wyjątkowego fotografa.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - przygotowania z siostrą i mamą
  • Sesja chrztu - mama trzyma dziewczynkę ze smoczkiem w ustach
  • Sesja chrztu - dziecko trzymane przez babcie ogląda nową zabawkę
  • Sesja chrztu - niemowlę podnosi drewniany krążek ze swoim imieniem
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografka chrztu, Marie Filonenko najczęściej działa na terenie gminy Chodzież, obejmując powiat chodzieski oraz miasta z sąsiednich okolic takie jak Budzyń, Margonin, Ujście, Szamocin, Piła. Marie Filonenko jest gotowa również do podróży i sesji na terenie całej Polski.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka chrztu świętego, zawsze staram się iść o krok dalej w dążeniu do niesamowitych zdjęć. Zawsze entuzjastycznie podejmuję wyzwanie, jakim jest fotografowanie witanego dziecka i daje z siebie wszystko, by uchwycić piękno tych szczególnych chwil. Jestem bardzo kreatywna i posiadam innowacyjne umiejętności w tworzeniu wyjątkowych fotografii w unikalnym środowisku w pięknych kościołach, takich jak Parafia pod wezwaniem Świętego Floriana i/lub Parafia pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Moje kadry są piękne podejmując wszelkie możliwości i wyzwania, jakich doświadczam w atmosferycznych wnętrzach.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętego Floriana cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Barbary to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem św.Wojciecha, a także Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych, Parafia pod wezwaniem Św. Stanisława Kostki i Parafia pod wezwaniem Świętej Rodziny też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl