Sesja zdjęciowa dla par Chodzież - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Chodzież

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie Filonenko i jestem szczęśliwą fotografką Par Młodych. W mojej ofercie znajdziecie tworzenie unikatowej sesji zdjęciowej w województwie wielkopolskim. Jeśli szukacie autentycznych portretów pełnych miłości i wzruszenia, mam dla Was coś wyjątkowego. Przygotuję dla Was obszerną sesję, na której uwiecznimy to wyjątkowe w naszym życiu chwile. Chętnie odwiedzę też okolice Chodzieży! Przyjdźcie i plańcie wspomnienia! Przesyłam Wam bezgraniczną miłość i radość.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par - portret kobiety z kwiatami
  • Sesja zdjęciowa dla par - zabawne ujęcie chłopaka obejmującego dziewczynę nad Wartą
  • Sesja zdjęciowa dla par przed palmiarnią w słoneczny dzień
  • Sesja zdjęciowa pary całującej się pod prysznicem
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka Marie Filonenko głównie działam na terenie miejscowości Chodzież oraz innych miejscowości w całym powiecie chodzieskim, w tym Budzyń, Margonin, Ujście, Szamocin i Pila. Szczególnie lubię wykonywać sesje zdjęciowe dla par w tych pięknych miejscach. Także jestem gotowa do podróży we wszystkie części Polski oraz do innych regionów, jeśli będzie taka potrzeba. Dlatego moje usługi są dostępne dla klientów z całego kraju.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl