Zdjęcia ślubne Gołańcz - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Gołańcz

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

W każdych okolicznościach zdjęcia przywołują miłe wspomnienia. Jako profesjonalna fotografka kocham tworzyć wyjątkowe sesje ślubne w okolicach Gołańcz. Za każdym razem wniosę doświadczenie i kreatywne zaangażowanie, by zatrzymać ten jakże ważny dla Was dzień. Zachęcam do poznania oferty i skontaktowania się ze mną - Marie Filonenko. Sesje ślubne to moja specjalność i dążyłam do tego, aby bezpośrednio nawiązać bliską relację z wszystkimi parami młodymi.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne pary młodej z druhnami w przepięknych białych sukniach ślubnych
  • Zmysłowe zdjęcia ślubne pary młodej podczas nocy ślubnej
  • Zdjęcia ślubne panny młodej podczas przygotowań
  • Zdjęcie ślubne z kościoła - rodzice panny młodej
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna, działam głównie na terenie miejscowości Gołańcz oraz innych okolicznych powiatu wągrowieckiego, takich jak Margonin, Szamocin, Wągrowiec, Budzyń i Wyrzysk. Co więcej, jestem gotowa podróżować po całej Polsce i wykonywać sesje ślubne w każdym zakątku! Chętnie także rozważę wyjazd w inne regiony.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Kiedy wykonuję zdjęcia w kościele, zawsze jestem bardzo zaangażowana i zdecydowana, aby uchwycić najważniejsze emocjonalne chwile. Mogę śmiało stwierdzić, że mam duże doświadczenie w tworzeniu wyjątkowych i poruszających zdjęć w pięknej scenerii kościelnej, takiej jak Parafia pod wezwaniem Św. Wawrzyńca lub Parafia pod wezwaniem Św. Michała Archanioła. Staram się robić ujęcia, które oprócz tego, że są piękne i stanowią pamiątkę, wywołują również wiele wzruszeń w sercach Par Młodych, ich rodzin i ich gości.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Św. Wawrzyńca cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Św. Michała Archanioła może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem św.Wojciecha, a także Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem bł. Michała Kozala, b-pa i męczennika, Parafia pod wezwaniem Św. Jakuba Apostoła i Parafia pod wezwaniem Świętego Wojciecha też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Lubię wykorzystać z zaskakujących i pięknych chwil na ślubie jak małej Brytynce, która wyglądała jak dama w sukni ślubnej. Mam szczególną spostrzegawczość, która pozwala mi złapać każdą ulotną chwilę i jednocześnie szybko dostosowywać się do sytuacji. Zawsze pracuję nadzwyczaj wydajnie dbając o to, by uzyskać orginalny kadr, który wywoła najpiękniejsze emocje. Wybierając lokale, mam szeroki dostęp do ciekawych sal weselnych, takich jak Restauracja Komfort - wesele takie jak chcesz!, Hotel Sypniewo, Hotel Pietrak Wągrowiec. Mój reportaż ślubny to zbiór oryginalnych ujęć i pięknych, zapadających w pamięć momentów.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Restauracja Komfort - wesele takie jak chcesz! cechuje się atrakcyjną salą balową, a Hotel Sypniewo może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Hotel Pietrak Wągrowiec to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Hotel Jamajka i Sala Bankietowa Platinum. Poza tymi wcześniej wymienionymi Łazienki Chodzieski, Gościniec Wyrwidąb i Hotel, Restauracja Ekspresja też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl