Zdjęcia ślubne Margonin - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Margonin

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Hej, to Marie! Uwielbiam chronić niezwykłe chwile wzruszenia i emocji, które niosą ze sobą dni kobiet i mężczyzn zapowiadający związek małżeński. Wykonuję sesje ślubne w Margoninie i okolicach, aby dostarczyć Wam najpiękniejszych wspomnień, jakie można sobie wymarzyć. Profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta, połączone z moim niepowtarzalnym, swobodnym stylem, są tym, co mnie wyróżnia wśród innych fotografów.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne w kamperze - para obejmuje się przed wejściem do auta
  • Zdjęcia ślubne pary młodej podczas nocy poślubnej w apartamencie hotelowym
  • Zdjęcia ślubne pary młodej z druhnami w przepięknych białych sukniach ślubnych
  • Zdjęcia ślubne panny młodej podczas przygotowań
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotograf ślubny, działam na terenie miejscowości Margonin i jej okolic, wchodzących w skład powiatu Chodzieskiego, w tym np. Szamocin, Budzyń, Chodzież, Gołańcz i Wągrowiec. Co więcej, jestem również gotowa do podróży i obecnie prowadzę sesje ślubne na całym terenie Polski. Możesz skorzystać z mojej usługi zarówno w Twoim rodzinnym mieście, jak i w jakimkolwiek innym miejscu, które Cię interesuje.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Fotografowanie kościelnych ceremonii ślubnych to jeden z moich ulubionych rodzajów sesji. Zawsze wnoszę wiele energii, która pozwala uchwycić szczególne chwile w wyjątkowym otoczeniu. Moje zdjęcia pokazują bliskość pary młodej, ich szczęście i miłość. Jestem szczególnie dobry w rozpoznawaniu wyjątkowych momentów i w tworzeniu interesujących kompozycji.Pracowałam w wielu pięknych białostockich kościołach, takich jak: Parafia pod wezwaniem św. Wojciecha i Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem św.Wojciecha cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Barbary to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Świętego Floriana, a także Parafia pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Św. Wawrzyńca, Parafia pod wezwaniem bł. Michała Kozala, b-pa i męczennika i Parafia pod wezwaniem Św. Jakuba Apostoła też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Moje reportaże ślubne są czymś specjalnym. Jako profesjonalna fotografka, cechuje mnie wysoka spostrzegawczość, co pozwala mi wychwycić interesujące momenty i szybko reagować na nie. Pracuję ciężko i przez cały czas mam oko na otoczenie, starając się złapać jak najlepszy kadr. Mój reportaż ślubny to mieszanka oryginalnych i pełnych energii ujęć. Do tej pory miałam okazję fotografować w wielu atrakcyjnych salach weselnych - Restauracja Komfort - wesele takie jak chcesz!, Hotel Sypniewo oraz Sala Bankietowa Platinum - które są idealnym tłem dla idealnych momentów.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Restauracja Komfort - wesele takie jak chcesz! cechuje się atrakcyjną salą balową, a Hotel Sypniewo może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Sala Bankietowa Platinum to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Łazienki Chodzieski i Gościniec Wyrwidąb. Poza tymi wcześniej wymienionymi Hotel Pietrak Wągrowiec, Hotel Jamajka i Restauracja Stajnia też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl