Zdjęcia ślubne Wysoka - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Wysoka

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Hej! Jestem Marie, fotografka knująca plany, tworząca kadry i szukająca piękna wszędzie, właśnie tu, w Wielkopolsce! Jeśli marzycie o uwiecznieniu swojego wyjątkowego dnia w magicznej scenerii otaczającej Wysoką i okolice, jestem idealną osobą do nagrania pięknych zdjęć z Waszego ślubu! Z chęcią zaprojektuję dla Was dostosowany ideał sesję ślubną, który zachwyci, a dzięki któremu utrwacicie najpiękniejsze chwile tego wyjątkowego dnia. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej - mariefilonenko.com - i skontaktowania się ze mną.

Otwórz portfolio
  • Zmysłowe zdjęcia ślubne pary młodej całującej się w pościeli
  • Czarno-białe weselne zdjęcia ślubne z imprezy
  • Zdjęcia ślubne pary młodej z druhnami w przepięknych białych sukniach ślubnych
  • Zdjęcia ślubne pary młodej po wyjściu z kościoła
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka wykonuję sesje ślubne na terenie Wysoki oraz innych miejscowości wchodzących w skład powiatu pilskiego, takich jak Wyrzysk, Krajenka, Łobżenica, Szamocin lub Złotów. Jestem również gotowa do wykonywania fotografii w innych regionach naszego pięknego kraju. Moje usługi obejmują również regiony poza Polską. Staram się dostosować do wellagów każdemu klientowi.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako fotograf ślubny mam duże doświadczenie ze zdjęciami w kościele. Wkładam bardzo dużo energii, aby uchwycić magiczne i wyjątkowe chwile w wyjątkowych miejscach. Od przed laty pracuję w wielu pięknych kościołach takich jak Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych oraz Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zajmuję się przy tym poświęcaniem czasu na obserwację i wyodrębnianie ważnych szczegółów, dzięki czemu moje zdjęcia ślubne są niezwykle żywe i emocjonalne.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Floriana to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Małgorzaty i Św. Walentego, a także Parafia pod wezwaniem Świętej Marii Magdaleny. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem św.Mikołaja, Parafia pod wezwaniem św.Mikołaja i Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Różańcowej też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Moje reportaże weselne są wyróżniane przez gości weselnych za mój profesjonalizm oraz umiejętność szybkiego reagowania na interesujące sytuacje podczas trwania samego wesela. Jestem bardzo pracowita i dbam o najdrobniejsze detale. Zawsze jestem przygotowana na nieoczekiwane momenty, aby maksymalnie uchwycić wszystkie ciekawe sytuacje, a moje zdjęcia nie tracą nic na swojej oryginalności. Jestem szczęśliwa, że w okolicy mamy tak wiele wspaniałych sal weselnych, takich jak: Centrum Wypoczynkowo - Konferencyjne Zacisze, Dom Biesiadny Zakątek Lipka, Restauracja Stajnia. Kocham zaskakujące kadry i zdjęcia pełne emocji, które są zachowane na zdjęciach.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Centrum Wypoczynkowo - Konferencyjne Zacisze cechuje się atrakcyjną salą balową, a Dom Biesiadny Zakątek Lipka może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Restauracja Stajnia to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Zajazd Stawisko i RESTAURACJA Amor. Poza tymi wcześniej wymienionymi Hotel FORMA, HOTEL "Tarcza" i Zajazd nad Zalewem też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl