Sesja zdjęciowa dla par Witkowo - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Witkowo

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Witajcie! Nazywam się Marie Filonenko i szukacie tego wyjątkowego miejsca, gdzie możecie uwiecznić swoją szczególną chwilę? Sprawdźcie, co może Wam zaoferować fotografka od erotycznych sesji dla par - czyli ja! Dostosowuję się do wszystkich Waszych wymagań, wraz z niesamowitymi krajobrazami z okolicznych terenów i miejscowości Witkowo. Wybierając mnie, możecie mieć pewność najwyższej jakości usług z zachowaniem zasad higieny. Z chęcią opowiem Wam o mojej pracy i odpowiem na wszystkie pytania.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par - dziewczyna i chłopak siedzą na ławce w parku wraz z psem
  • Sesja zdjęciowa - para przytula się do siebie pod rozświetlonym lasem wraz z bukietem kwiatów
  • Sesja zdjęciowa dla par - portret kobiety z kwiatami
  • Sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w palmiarni
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Pracując jako fotografka w miejscowości Witkowo i regionie powiatu gnieźnieńskiego, zapraszam pary do skorzystania z sesji zdjęciowych, które obejmują miasta i miasteczka takie jak: Trzemeszno, Gniezno, Słupca, Września, Czerniejewo. Oprócz tego wykonuję także zdjęcia w całej Polsce, więc jeśli szukacie fotografa w innym regionie, jestem gotowa na podróż. Współpracuje też ze studiami i agencjami na całym świecie, więc jeśli szukacie wyjątkowego portretu, jestem do dyspozycji. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl