Sesja rodzinna Witkowo - plener na polu

Sesja rodzinna Witkowo

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Hej! Nazywam się Marie Filonenko i jestem fotografką. Jestem tutaj, by zaprosić Cię na sesję rodzinną w odległości od Witkowa oraz okolic. Używam wysokiej jakości sprzętu do uwiecznienia niezapomnianych wspomnień i chcę, abyś również miał je przez lata. Niech każda sesja będzie dla Was ciepłym odpoczynkiem. Niech każda fotografia będzie wyjątkowa! Skontaktuj się ze mną i zobacz, jak łatwo możesz zacząć wspominać wspólnie spędzone chwile.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna rodzeństwa - dwóch dziewczynek
  • Sesja rodzinna z mamą i chłopcem w parku pod kwitnącym drzewem
  • Sesja rodzinna małych bliźniaczek w plenerze na kocu
  • Sesja rodzinna mamy w ciąży, taty oraz małego chłopca grającego na ukulele
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako fotografka wykonuję sesje rodzinne wokół Witkowa i innych miejscowości powiatu gnieźnieńskiego, takich jak Trzemeszno, Gniezno, Słupca, Września i Czerniejewo. Ogólnie sesje zdjęciowe wykonuję na terenie całej Polski i jestem w stanie wyruszyć w podróż do innych regionów. Dla mnie ważne jest, aby każda sesja pozostawiła pozytywne wspomnienie, które będzie trwało znacznie dłużej niż sam dzień fotografowania.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl