Sesja zdjęciowa dla par Pyzdry - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Pyzdry

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jesteśmy parą? Chcecie być sfotografowani w przepięknych okolicach Wielkopolski? Mam dla Was idealną propozycję! Zaufaj mi jako profesjonalnej fotografce i pozwól mi pomóc uwiecznić Waszą piękną miłość! Zapraszam na sesję zdjęciową w okolicach Pyzdr i zarażoniem Was zdjęciami pełnymi uczuć! Skontaktuj się ze mną i wspólnie stworzymy kreatywny i pełen emocji projekt! Przeżyjmy to razem - niepowtarzalne chwile pełne radości i miłości!

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w palmiarni
  • Sesja zdjęciowa dla par - zabawne ujęcie chłopaka obejmującego dziewczynę nad Wartą
  • Sesja zdjęciowa - dziewczyna jedzie za psim zaprzęgiem zimą w lesie
  • Sesja zdjęciowa pary obejmującej się na łące podczas zachodu słońca
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka przygotowuję sesje zdjęciowe dla par na terenie miejscowości Pyzdry oraz innych miejscowościach, które obejmuje powiat wrzesiński i sąsiadujące takich jak: Miłosław, Żerków, Zagórów, Słupca i Września. Z przyjemnością wykonuję również sesje zdjęciowe na terenie całej Polski i jestem gotowa do podróży w inne regiony. Moje doświadczenie oraz kreatywny podejście do fotografii sprawi, że Wasze wspólne chwile uwiecznione na zdjęciu będą niezapomniane.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl