Sesja chrztu Witkowo - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Witkowo

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Będąc fotografką specjalizującą się w sesjach chrztu w Wielkopolsce oraz w okolicznych miejscowościach, oferuję swoje profesjonalne usługi również mieszkańcom okolicy Witkowa. Liczne realizacje i oryginalne pomysły to gwarancja niezapomnianych chwil i pięknych zdjęć. Zachęcam do poznania moich portfolio i skorzystania z mojej oferty. Zapewniam profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego zlecenia! Szkicując swoje cele twórcze, zawsze skutkuje to pięknymi, pełnymi emocji wspomnieniami.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - niemowlę podnosi drewniany krążek ze swoim imieniem
  • Sesja chrztu - rodzic wyciąga rękę po niemowlę leżęce na kanapie
  • Sesja chrztu - przygotowania z siostrą i mamą
  • Sesja chrztu - rodzice trzymają chłopca na rękach w kościele
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Witam w sekcji "Gdzie działam?". Jako fotografka, specjalizuję się w sesjach chrztu i wykonuję je w wielu miejscach w powiecie gnieźnieńskim, a także obok niego, do których należą Witkowo, Trzemeszno, Gniezno, Słupca, Września i Czerniejewo. Na rynku jestem już od wielu lat, dlatego jesteśmy w stanie wykonać sesję chrztu właściwie wszędzie, nie tylko na terenie Polski, ale również zagranicą gdzie Wam się tylko zamarzy. Chętnie wybierzemy się do Was, by stworzyć piękne, sentymentalne zdjęcia tego jedynego dnia dla całej rodziny.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka chrztu od lat świadczę usługi dla rodziców, którzy chcą by te magiczne chwile były wspomnieniami na całe życie. Pragnę stworzyć niezapomniane, pełne emocji zdjęcia, z których rodzina będzie zawsze miała piękną pamiątkę. Moje sesje są niepowtarzalne, a niewiarygodne piękno kościołów, takich jak Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja czy Parafia pod wezwaniem Zwiastowania Pańskiego wpływa na wyjątkowość tych fotografii. Jestem bardzo zaangażowana i chętna do eksperymentowania, by dostrzegać wyjątkowe i emocjonalne chwile i tworzyć piękne, kreatywne kadry.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Zwiastowania Pańskiego może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Bogumiła, a także Parafia pod wezwaniem Błogosławionej Jolenty. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Błogosławionego Michała Kozala Biskupa Męczennika, Parafia pod wezwaniem Bł. Radzyma Gaudentego i Parafia pod wezwaniem Chrystusa Wieczystego Kapłana też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl