Zdjęcia ślubne Witkowo - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Witkowo

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Hej, jestem Marie, profesjonalna fotografka wspierająca wszystkie małżeństwa w planowaniu dokumentowania ich najważniejszego dnia. jeśli szukasz ślubnego fotografa w pobliżu Witkowa (woj. wielkopolskie) i jego okolic, to dobrze trafiłeś! Jestem gotowa, aby zająć się zdjęciami Twojej wyjątkowej uroczystości, abyście mogli cieszyć się pełną magii chwilą pozostającą w Twoim sercu przez resztę życia. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i skontaktowania się ze mną, aby omówić szczegóły sesji ślubnej! Chodź, pamiętaj, by dołączyć do wspomnień swoje najwspanialsze uczucia, emocje i sceny.

Otwórz portfolio
  • Zmysłowe zdjęcia ślubne pary młodej całującej się w pościeli
  • Zdjęcie ślubne obrączek w pudełku na tle ogrodu
  • Zdjęcia ślubne pary młodej w parku obejmującej się na tle stawu
  • Zdjęcia ślubne pary młodej po wyjściu z kościoła
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna Marie Filonenko mam przyjemność wykonywać sesje ślubne na terenie miejscowości Witkowo oraz wszystkich jej sąsiednich miejscowości z powiatu gnieźnieńskiego, w tym Trzemeszno, Gniezno, Słupca, Września i Czerniejewo. Generalnie oferuję pełen zakres usług fotograficznych na terenie całej Polski i jestem również gotowa do wyjazdów w inne regiony.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako fotografka ślubna, tworzenie pięknych i wzruszających zdjęć w kościele jest dla mnie priorytetem. Jestem zaangażowana w tworzenie wyjątkowych zdjęć i zawsze staram się maksymalnie wykorzystać możliwości takich pięknych kościołów, jak Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja czy Parafia pod wezwaniem Zwiastowania Pańskiego. Moim zadaniem jest zauważać i ukazywać te wyjątkowe i emocjonalne momenty, których nikt inny nie widzi, a także dostrzeganie pięknych detali, dzięki czemu powstają ciekawe, dynamiczne i twórcze ujęcia. Co najważniejsze, moje zdjęcia ślubne w kościele są pełne emocji, koloru i wspomnień.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Zwiastowania Pańskiego może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Bogumiła, a także Parafia pod wezwaniem Błogosławionej Jolenty. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Błogosławionego Michała Kozala Biskupa Męczennika, Parafia pod wezwaniem Bł. Radzyma Gaudentego i Parafia pod wezwaniem Chrystusa Wieczystego Kapłana też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Zajmuję się fotografią ślubną od wielu lat. Doceniam zaufanie jakiego darzą mnie klienci i traktuję wesele jako niezwykłą historię, którą staram się uchwycić we wspaniałych obrazach. Swoją pasję i doświadczenie wykorzystuję w trakcie wykonywania zlecenia, dzięki czemu mam dużą spostrzegawczość na interesujące sytuacje i potrafię szybko reagować na nie oraz utrwalić je bez straty czasu. Dzięki mojej pracowitości oraz nieszablonowemu podejściu do aranżacji kadru zawsze staram się stworzyć oryginalną i wyjątkową historię weselną.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Hotel Biały cechuje się atrakcyjną salą balową, a Gościniec Liliowy Staw może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Ośrodek Wypoczynkowy Jutrzenka to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Magnolia i Hotel Pietrak Trzemeszno. Poza tymi wcześniej wymienionymi Bar Smakołyk Cielimowo, Pietrak Hotel Sp.j. i Pałac Balcerowo też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl