Sesja zdjęciowa dla par Kleczew - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Kleczew

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Chcesz uwiecznić wspaniałe chwile ze swoją drugą połówką? Jeśli szukasz profesjonalnej sesji zdjęciowej dla par, jesteś we właściwym miejscu! Jako doświadczona fotografka, z pasją do tworzenia pięknych kompozycji, oferuję sesje zdjęciowe w Kleczewie i okolicach. Chętnie pomogę ci przenieść szczególne momenty twojej relacji na zawsze w postaci pięknych zdjęć. Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się więcej o mojej ofercie! Razem stworzymy wyjątkowe doświadczenie i piękne pamiątki.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par - zabawne ujęcie chłopaka obejmującego dziewczynę nad Wartą
  • Sesja zdjęciowa pary całującej się pod prysznicem
  • Sesja zdjęciowa dla par - dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
  • Zmysłowa sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w sypialni
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka dla par, Marie Filonenko działa głównie na terenie miejscowości Kleczew oraz powiatu konińskiego i sąsiadujących terenów, takich jak Ślesin, Golina, Konin, Sompolno i Słupca. Marie jednak z chęcią fotografuje także na terenie całej Polski, oraz jest gotowa do podróży do innych regionów. Jeśli szukasz profesjonalnego fotografu ślubnego w tym rejonie, Marie Filonenko oferuje wysokiej jakości sesje zdjęciowe wyjątkowych chwil i zapewnia, że każdy obraz jest unikalny i piękny. Zapraszam do sprawdzenia portfolio i skontaktowania się ze mną, aby omówić szczegóły i sprawić, by wymarzony folder zdjęć stał się rzeczywistością.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl