Sesja zdjęciowa dla par Trzemeszno - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Trzemeszno

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie Filonenko – pasjonująca się fotografią, profesjonalna fotografka z wieloletnim doświadczeniem. Wszelkiego rodzaju sesje zdjęciowe wykonuję w Trzemesznie i w okolicach! Zapraszam wszystkie pary, które chcą uwiecznić swoje wyjątkowe chwile na pięknych zdjęciach! Sprawimy, że Wasze sesje będą dopasowane do Waszych potrzeb i marzeń! Skontaktuj się ze mną, jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na wykonanie sesji zdjęciowej.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par - dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
  • Sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w palmiarni
  • Sesja zdjęciowa dla par przed palmiarnią w słoneczny dzień
  • Sesja zdjęciowa dla par - dziewczyna i chłopak siedzą na ławce w parku wraz z psem
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna Marie Filonenko wykonuje sesje zdjęciowe na terenie miejscowości Trzemeszno oraz powiatów gnieźnieńskiego, witkowskiego, gniewskiego i słupeckiego, takich jak Gniezno, Czerniejewo, Kłecko i Słupca. Marie mile widziana jest również w innych regionach Polski, a jej umiejętności doprowadzą ją do dowolnego miejsca. Marie Filonenko lubi podróżować i szuka nowych okazji do fotografowania, jednocześnie oferując wysokiej jakości usługi na terenie całej Polski. Więc lokalnie lub z dala od domu - zaprasza par marzycieli do skorzystania z jej usług.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl