Sesja zdjęciowa dla par Słupca - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Słupca

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Jestem Marie Filonenko, pasjonująca się fotografią i tworzeniem wyjątkowych zdjęć. Uwielbiam dzielić się tymi wspomnieniami z parą młodą! Wyobraź sobie jak wspaniałe będą te wyjątkowe chwile, gdy po latach przeglądając fotografie przywołasz wspomnienia. Wielkopolskie jest wyjątkowe, a Słupca szczególnie. Przyjmuję zamówienia na sesję w sąsiedztwie i chętnie podejmę się kreatywnej współpracy.

Otwórz portfolio
  • Zmysłowa sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w sypialni
  • Sesja zdjęciowa dla par - dziewczyna i chłopak siedzą na ławce w parku wraz z psem
  • Sesja zdjęciowa dla par - portret kobiety z kwiatami
  • Sesja zdjęciowa pary obejmującej się na łące
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka Marie Filonenko doskonale znam powiat słupecki i sąsiednie miejscowości takie jak: Zagórów, Golina, Pyzdry, Witkowo, Września. W każdej z nich wykonuję sesje zdjęciowe dla par. Co więcej, jeśli macie Państwo odpowiedni budżet, to cała Polska jest moim poligonem doświadczalnym, a ja jestem gotowa do potróży w inne regiony. Mam wieloletnie doświadczenie w fotografii i pracuję z klasą profesjonalistów. Moim celem zawsze jest wydobycie najpiękniejszych, naturalnych emocji i chwil, oraz utrwalenie ich w postaci zdjęć, które będą dla Ciebie wyjątkowymi wspomnieniami.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl