Sesja zdjęciowa dla par Nekla - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Nekla

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Mam na imię Marie i jestem profesjonalną fotografką. Wykonuję sesje zdjęciowe dla par w województwie wielkopolskim, w szczególności w okolicy Nekla. Chciałabym zaprosić Was do zapoznania się z moją ofertą i skorzystania z niej. Z przyjemnością uwiecznię najważniejsze momenty Waszego życia. Jestem do Państwa dyspozycji, aby pomóc w stworzeniu wyjątkowych i pięknych zdjęć! Nie czekajcie dłużej - skontaktujcie się ze mną i cieszcie się zdjęciami, które będziecie pamiętać na długo.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par w kemperze - pocałunek w stylu boho
  • Sesja zdjęciowa dla par - splecione dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
  • Sesja zdjęciowa dla par - dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
  • Sesja zdjęciowa - para przytula się do siebie pod rozświetlonym lasem wraz z bukietem kwiatów
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka Marie Filonenko wykonuję sesje zdjęciowe dla par na terenie miejscowości Nekla, jak i powiatu wrzesińskiego i jego okolicach: Czerniejewo, Września, Kostrzyn, Pobiedziska, Golina, Środa Wielkopolska. Podejmuję się też sesji w innych częściach Polski i jestem gotowa do podróży dla klientów, którzy poszukują unikalnych fotografii plenerowych. Wspólnie możemy odnaleźć miejsce, w którym dobrze odzwierciedlimy Waszą historię. Cały czas staram się doskonalić swoje umiejętności, szczegółowo studiując język nowoczesnego obrazu, aby opowiedzieć Waszą historię tak, jakbyście sami jej nie opowiedzieli.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl