Sesja zdjęciowa dla par Lwówek - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Lwówek

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Jestem Marie Filonenko i zajmuję się fotografią dla par. Mam do zaoferowania niepowtarzalne, romantyczne sesje zdjęciowe, dla par, które chcą uwiecznić swoją miłość w pięknej miejscowości Lwówek i okolicy. Zapewniam wspaniałe i intymne chwile, pomogę Waszej miłości nabrać kolorów i uczuć. Dowiedz się więcej o mojej ofercie! Skontaktuj się ze mną - postaram się stać się częścią Waszego pięknego romantycznego dnia.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa - para głaszcze psa na randce w kawiarni
  • Sesja zdjęciowa dla par - dziewczyna i chłopak siedzą na ławce w parku wraz z psem
  • Sesja zdjęciowa dla par - splecione dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
  • Zmysłowa sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w sypialni
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jestem Marie Filonenko – miło mi Cię poznać! Specjalizuję się w fotografii ślubnej i sesjach dla par. Głównie działam w miejscowości Lwówek oraz innych miejscowościach obejmujących powiat nowotomyski, takich jak Pniewy, Nowy Tomyśl, Opalenica, Sieraków i Buk. Jestem również gotowa do podróży służbowych w inne regiony Polski, by wykonywać moją pracę. Uwielbiam uwieczniać niezapomniane momenty z życia Par Młodych! Jeśli szukasz fotografki, aby uchwycić ten szczególny dzień, proszę skontaktuj się ze mną. Mam nadzieję, że wspólnie ustanowimy piękne wspomnienia, które pozostaną na długo.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl