Sesja ciążowa Lwówek - kobieta z brzuszkiem i jej mąż siedzą na kapapie wraz z małym synkiem

Sesja ciążowa Lwówek

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Witaj, jestem Marie Filonenko, fotografka współpracująca z rodzinami z całego regionu Lwówka i okolic. Moją specjalnością są sesje ciążowe, ponieważ uwielbiam tworzyć piękne i niezapomniane zdjęcia, które można będzie przechowywać na lata. Połączenie doświadczenia i naturalnych detali pozwoli Ci stworzyć wyjątkową kolekcję zdjęć, którą na pewno będziesz chwalić się dumnie. Jestem gotowa i masz ochotę ożywić wspomnienia? Skontaktuj się ze mną dzisiaj, aby umówić się na sesję sfotografowania Twojej ciąży! Miejsca, w których możemy uchwycić wyjątkowy czas są nieograniczone.

Otwórz portfolio
  • Sesja ciążowa - mąż trzymający na ramionach synka dotyka brzuszka kobiety
  • Sesja ciążowa - kobieta w granatowej sukni z bukietem kwiatów na tle egzotycznej roślinności
  • Sesja ciążowa - kobieta stojąca profilem z bukietem kwiatów
  • Sesja ciążowa - kobieta w średniowiecznej sukni i zbroi na tle kwitnącego drzewa
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja ciążowa - kobieta z ręką położoną na brzuszku i bukietem kwiatów

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na podkreśleniu piękna i indywidualności każdej kobiety, co jest szczególnie ważne podczas sesji ciążowej. Po drugie, jako matka dwójki dzieci, wiem jak ważne jest, aby czuć się komfortowo i swobodnie podczas takiego zdjęciowego doświadczenia. Po trzecie, nie tylko zapewnię piękne zdjęcia, ale również pomogę zorganizować całą sesję - od wyboru stroju, poprzez dobór scenografii, po kontakt z wizażystką.

Gdzie działam?
Sesja ciążowa w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako fotografka ciążowa oferuję sesje zdjęciowe na terenie Lwówka i okolic - powiatu nowotomyskiego, w miejscowościach takich jak Pniewy, Nowy Tomyśl, Opalenica, Sieraków, Buk. Jestem jednak również gotowa do wyjazdów na terenie całej Polski i w inne regiony, aby wykonać wyjątkowe sesje. Dzięki swojej ponad 10-letniej praktyce mogę zapewnić Państwu najwyższy standard usług. Zapraszam do kontaktu ze mną, abyśmy mogli omówić szczegóły Waszej wyjątkowej sesji!".

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl