Sesja zdjęciowa dla par Grodzisk Wielkopolski - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Grodzisk Wielkopolski

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Mam na imię Maria i jestem fotografką. Moja pasja to tworzenie pięknych wspomnień w postaci zdjęć. Chciałabym zaproponować usługę sesji dla par w miejscowości Grodzisk Wielkopolski i okolicach. Przygotuję dla Was niezapomnianą sesję ślubną lub uroczystą sesję dla par, które chcą zatrzymać chwile wyjątkowe na zdjęciach. Moje portfolio zachęca do sięgnięcia po mój obiektyw.

Otwórz portfolio
  • Zmysłowa sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w sypialni
  • Sesja zdjęciowa dla par przed palmiarnią w słoneczny dzień
  • Sesja zdjęciowa - dziewczyna jedzie za psim zaprzęgiem zimą w lesie
  • Sesja zdjęciowa pary całującej się pod prysznicem
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka specjalizuję się w sesjach dla par w Grodzisku Wielkopolskim i okolicach: Opalenica, Rakoniewice, Wielichowo, Buk, Nowy Tomyśl. Nie ograniczam się jednak do tych miast - chętnie wybieram się w podróż w inne części Polski lub poza jej granicami. Uwielbiam pracować w miejscach, które mają swoją niepowtarzalną magię i chłonąć piękno przyrody". Dzięki mojemu doświadczeniu jako fotografki, uwieczniamy niezapomniane historie, które opowiadamy i przeżywamy każdego dnia.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl