Sesja artystyczna Lwówek - portret kobiety całującej kwiat magnolii

Sesja artystyczna Lwówek

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie Filonenko, profesjonalna fotografka, która oferuje wyjątkowe sesje zdjęciowe w Lwówku i jego okolicy. Obecnie tworzę bardzo oryginalne portrety artystyczne. Jeśli szukasz fotografa, który uwieczni szczególny dzień, byłbym szczęśliwa, mogąc tworzyć razem z Tobą wspaniały reportaż. Uwierz mi, moje sesje są naprawdę wyjątkowe. Moje fotografie to twoje wspomnienia uwiecznione na lata. Czekam na twoje zgłoszenie by odkryć niezwykłość twojej historii.

Otwórz portfolio
  • Sesja artystyczna - portret kobiety w zbroi na tle lasu
  • Sesja artystyczna - autoportret w czerwonym oświetleniu z papugą
  • Sesja artystyczna - portret młodej kobiety w kolorowym topie na fioletowym tle
  • Sesja artystyczna kobiety w ciąży stojącej w ogrodzie pośród kwitnących drzew jabłoni
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Czarno-biała sesja artystyczna pary całującej się w łóżku

Po pierwsze, w przeciwieństwie do wielu innych fotografów, skupiam się na inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na osobowości, emocjach i pasjach ludzi, a nie tylko na osiągnięciu idealnej sceny. Po drugie, moje sesje artystyczne nie mają ściśle określonej definicji i mogą obejmować dowolny temat lub klimat, który zechcesz. Po trzecie, jako fotograf nie tylko wykonuję zdjęcia, ale również doradzam w kwestii stylizacji i inspiruję do tworzenia oryginalnych i unikalnych sesji. Wreszcie, mogę zorganizować całą stylizację.

Gdzie działam?
Sesja artystyczna - portret kobiety w stroju fantasy całującej wilka na tle lasu

Jako fotografka artystyczna, Marie Filonenko wykonuje sesje w różnych miejscach w regionie powiatu nowotomyskiego, w tym w Lwówku. Jednocześnie bierze udział w sesjach w sąsiednich regionach, takich jak Pniewy, Nowy Tomyśl, Opalenica, Sieraków i Buk. Marie nie ogranicza swoich usług tylko do tego rejonu, ponieważ rozszerzyła swoją działalność na całą Polskę i jest też gotowa wybrać się w podróż, aby wykonać sesję w innych rejonach. Przyjmuje również zlecenia zagraniczne.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl