Sesja zdjęciowa dla par Buk - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Buk

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Hej! Jestem Marie Filonenko i zajmuję się fotografią ślubną na terenie województwa wielkopolskiego. Pragnę zachęcić Cię do skorzystania z moich usług i wykonania wyjątkowej i niezapomnianej sesji zdjęciowej dla Ciebie i Twojej drugiej połówki. Z przyjemnością zrealizuję Twoje marzenia, a piękne zdjęcia będą idealnym pamiątką na całe życie. Mogę dojechać do Buk i okolic, więc podziel się ze mną swoimi pomysłam i zrealizujmy wspólnie coś wyjątkowego. Z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania o szczegóły mojej oferty.

Otwórz portfolio
  • Zmysłowa sesja zdjęciowa pary obejmującej się w łóżku
  • Sesja zdjęciowa - para tańczy w parku pod kwitnącym drzewem
  • Sesja zdjęciowa dla par - zabawne ujęcie chłopaka obejmującego dziewczynę nad Wartą
  • Sesja zdjęciowa - para śmieje się podczas podróży kamperem
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka wykonuję sesje zdjęciowe dla par wokół Buk i okolicznych miast powiatu poznańskiego, w tym w Opalenicy, Stęszewie, Grodzisku Wielkopolskim, Pniewach i Puszczykowie. Do sesji można mnie też zamawiać w innych częściach Polski i jestem gotowa wybrać się do innych regionów. Moje usługi są wycenione w ramach całodniowych sesji i sesji mini na 2-3 godziny.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl