Sesja zdjęciowa dla par Pniewy - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Pniewy

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Nazywam się Marie Filonenko i jestem fotografką, specjalizującą się w sesjach zdjęciowych dla par. Jeżeli planujecie Państwo sesję zdjęciową w miejscowości Pniewy i okolicach, z przyjemnością będę mogła Wam w tym służyć. Oferuję piękne portrety i romantyczne klimaty. Już teraz, bez wychodzenia z domu, możecie zapoznać się ze mną i moją twórczością. Mam nadzieję, że pomoże Wam to w podjęciu właściwej decyzji. Nie czekajcie! Skontaktujcie się ze mną już dziś.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa pary obejmującej się na łące
  • Sesja zdjęciowa dla par - dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
  • Sesja zdjęciowa dla par - portret kobiety z kwiatami
  • Sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w palmiarni
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

W ramach swojej działalności fotograficznej, Marie Filonenko wykonuje sesje zdjęciowe dla par w Pniewach i innych miejscowościach w powiecie szamotulskim, w tym: Lwówku, Ostrorogu, Sierakowie, Nowym Tomyślu i Wronkach. Ponadto, Marie wykonuje sesje zdjęciowe na terenie całej Polski i jest gotowa do podróży w inne regiony Polski oraz za granicę.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl