Sesja zdjęciowa dla par Międzychód - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Międzychód

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie – fotografka, dla której największą pasją jest tworzenie naturalnych sesji fotograficznych dla par. Jeśli planujecie Państwo sesję w okolicach Międzychodu w województwie wielkopolskim – wpadnijcie na moją stronę internetową i zapoznajcie się z portfolio. Kompleksowo zrealizuje dla Was stylowy projekt sesji zdjęciowej, który będzie pięknym uwiecznieniem Waszej wyjątkowej historii i zawsze oddam każde zdjęcie wysokiej jakości. Zachęcam do kontaktu, a wspólnie wybierzemy dla Was odpowiednie miejsce do fotografowania. Pozwólcie, aby Wasza historia stała się moją inspiracją.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par - zabawne ujęcie chłopaka obejmującego dziewczynę nad Wartą
  • Sesja zdjęciowa pary całującej się pod prysznicem
  • Sesja zdjęciowa dla par - splecione dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
  • Sesja zdjęciowa dla par - dziewczyna i chłopak siedzą na ławce w parku wraz z psem
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka Marie Filonenko wykonuję sesje zdjęciowe dla par na terenie miejscowości Międzychód oraz innych miejscowości należących do powiatu międzychodzkiego, w tym: Sieraków, Lwówek, Pniewy, Krzyż Wielkopolski, Wronki. Uwielbiam podróżować i oferuję sesje zdjęciowe na terenie całej Polski, chętnie też odmienie wybiorę się w inne rejony - w celu wykonania sesji. Jestem otwarta na wszystkie możliwości, by Państwa pomysły wcielić w życie.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl