Sesja chrztu Lwówek - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Lwówek

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Witam serdecznie, jestem Marie, fotografka z wielkopolskiego, specjalizująca się w sesjach chrztu i sesjach ślubnych. Jeśli szukasz wyjątkowej sesji chrztu Twojego dziecka w Lwówku i okolicach, chętnie Ci pomogę. Trwałym pamiątką po tym wyjątkowym wydarzeniu są profesjonalnie wykonane zdjęcia i filmy. Mogę uwiecznić każdy nietypowy pomysł rodziców, ale mogę także zaproponować zestaw typowych ujęć chrztu. Moim celem jest stworzyć dla Państwa piękne wspomnienia tego szczególnego dnia. Serdecznie zapraszam do kontaktu, aby omówić szczegóły sesji i zobaczyć zdjęcia z moich poprzednich realizacji.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - wnętrze kościoła ze świecą
  • Sesja chrztu - niemowlę podnosi drewniany krążek ze swoim imieniem
  • Sesja chrztu - ksiądz udziela chrztu chłopcu w kościele
  • Sesja chrztu - chłopiec w rękach ojca
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografka Marie Filonenko oferuję sesje chrztu na terenie miejscowości Lwówek oraz innych miejscowościach, które obejmuje powiat nowotomyski oraz sąsiadujące takie jak: Pniewy, Nowy Tomyśl, Opalenica, Sieraków i Buk. Ponadto wykonuję sesje na terenie całej Polski i jestem otwarta na podróże do innych regionów. Chętnie doradzę i dopasuję rodzinne sesje do Waszych potrzeb, tak aby móc uwiecznić najważniejsze chwile w życiu. Serdecznie zapraszam do współpracy z Marie Filonenko i wędrówki po najpiękniejszych zakątkach Polski w celu wykonania pamiątkowych sesji rodzinnych.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka dziecięca, mam przyjemność dokumentować sesje chrztu z zaangażowaniem i inicjatywą. Kocham poszukiwanie tworzenia wspaniałych i emocjonalnych kadrów podczas reportaży w kościele. Wokół mnie są piękne świątynie, takie jak Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej i Św. Jana Chrzciciela oraz Parafia pod wezwaniem Świętego Jana Chrzciciela, które dostarczają mi wyjątkowych okazji do dostrzegania wyjątkowych momentów. Mam doskonałe umiejętności, aby uchwycić te znamienne chwile i zamknąć je w trwałej pamiątce. Jestem dumna z mojej chęci tworzenia pięknych i niepowtarzalnych sesji chrztu.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej i Św. Jana Chrzciciela i Ewangelisty cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętego Jana Chrzciciela może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Świętego Wawrzyńca Męczennika to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy, a także Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa, Parafia pod wezwaniem Świętego Mateusza i Parafia pod wezwaniem św.Wojciecha też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl