Sesja zdjęciowa dla par Sieraków - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Sieraków

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Zapraszam do skorzystania z mojej usługi tworzenia pięknych i wyjątkowych sesji fotograficznych dla par z okolic Sierakowa! Jeśli szukacie profesjonalnego podejścia i oryginalnych pomysłów na sesję zdjęciową, jestem idealnym kandydatem. Z przyjemnością pomogę Wam uchwycić wspomnienia z Waszego specjalnego dnia i zrealizować Wasze wizje. Serdecznie zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej, gdzie możecie poznać szczegóły oferty i tam skontaktować się ze mną. Nie mogę się doczekać, aby wspólnie stworzyć najlepszą sesję dla Was! Życzę powodzenia. Miło mi Cię poznać, Marie Filonenko - fotografka.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par - dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
  • Sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w palmiarni
  • Zmysłowa sesja zdjęciowa pary obejmującej się w łóżku
  • Sesja zdjęciowa - para przytula się do siebie pod rozświetlonym lasem wraz z bukietem kwiatów
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna oferuję zdjęcia dla par na terenie między innymi w Sierakowie oraz w innych miejscowościach w okolicach Powiatu Międzychodzkiego takich jak Międzychód, Pniewy, Wronki, Lwówek i Ostroróg. Oprócz tego jestem również gotowa aby wykonać sesję w dowolnym miejscu w całej Polsce, a nawet poza jej granicami. Zapraszam do współpracy wszystkich Par, które chcą uwiecznić swoją miłość na zdjęciach.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl