Sesja chrztu Koźminek - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Koźminek

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie Filonenko i wykonuję sesje chrztu w okolicach Koźminka. Wykonuję unikalne i niepowtarzalne zdjęcia z tej wyjątkowej uroczystości. Oferuję sesje zarówno w studiu, jak i w plenerze. Zdjęcia wykonane przeze mnie są najlepszą pamiątką na całe życie. Z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania i umówię się z Państwem na sesję.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - bukiet kwiatów
  • Sesja chrztu - przygotowania z siostrą i mamą
  • Sesja chrztu - rodzice trzymają chłopca na rękach w kościele
  • Sesja chrztu - mama trzymająca niemowlę na rękach na tle kwitnącego krzewu
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografka specjalizuję się w sesjach chrztu. Wykonuję je na terenie miejscowości Kaliskiego, takich jak Koźminek, Opatówek, Kalisz, Stawiszyn, Dobra i Nowe Skalmierzyce. Oprócz tego jestem w stanie wykonać sesje chrztu w dowolnym miejscu w całej Polsce lub nawet poza nią, jeśli mam taką możliwość. Swoje usługi świadczę z zaangażowaniem i z chęcią podróżowania w każde miejsce, w którym sesja jest potrzebna.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka ślubów i chrztów staram się zachwycać niezapomnianymi doświadczeniami i unikalnymi zdjęciami zarówno dla rodziców, jak i dla gości. Jestem profesjonalistką, która angażuje się w każdy projekt i prowadzi go z inicjatywą, dając ze sobą świeże spojrzenie. Moje doświadczenie i dziecinny entuzjazm doskonale wzmacnia moje umiejętności w dostrzeganiu niezapomnianych i unikalnych momentów, aby zatrzymać tę szczególną chwilę na zawsze. W okolicy mamy piękne kościoły fotograficzne takie jak Parafia pod wezwaniem Św. Jana Ewangelisty i Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Św. Jana Ewangelisty cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Anny to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Bł. Michała Kozala, a także Parafia pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i Parafia pod wezwaniem Opatrzności Bożej też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl