Sesja rodzinna Koźminek - plener na polu

Sesja rodzinna Koźminek

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie Filonenko – profesjonalna fotografka specjalizująca się w wykonywaniu sesji rodzinnych w województwie wielkopolskim. Jeśli szukasz kogoś, by uwiecznił Twoją rodzinę, to ja jestem właśnie dla Ciebie! Niezależnie od tego, czy sesja ma odbyć się w Koźmińsku i okolicach, czy może ponad granicami, znajdziemy odpowiedni lokal, by uchwycić piękne chwile i emocje towarzyszące Waszemu rodzinnemu spotkaniu. Zajrzyj na moją stronę, by dowiedzieć się czegoś więcej! Poznaj moje portfolio i skontaktuj się ze mną bezpośrednio, aby omówić szczegóły i umówić się na sesję zdjęciową.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna z mamą i chłopcem w parku pod kwitnącym drzewem
  • Sesja rodzinna małych bliźniaczek w plenerze na kocu
  • Sesja rodzinna mamy w ciąży, taty oraz małego chłopca grającego na ukulele
  • Sesja noworodkowa - tata trzyma dziecko, a mama przytula się do jego rameinia
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako fotografka rodzinna wykonuję sesje w powiecie kaliskim i otaczających go sąsiednich miejscowościach takich jak Koźminek, Opatówek, Kalisz, Stawiszyn, Dobra lub Nowe Skalmierzyce. Oczywiście jestem również gotowa do wyjazdu do innych części Polski, aby wykonać sesję w danym rejonie, aby odpowiednio uchwycić osobiste albumy. Jako fotografka każdego klienta staram się uchwycić niezapomniane chwile w doskonałej jakości. Bardzo lubię tworzyć albumy rodzinne i widzieć uśmiech na twarzach moich klientów, którzy są zadowoleni z efektów pracy. Z przyjemnością wykonuję sesje w całej Polsce i poza nią.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl