Sesja zdjęciowa dla par Turek - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Turek

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Chcesz mieć piękne zdjęcia z sesji zdjęciowej z ukochaną osobą? Jako fotografka z ponad 10-letnim doświadczeniem, oferuję wykonanie sesji zdjęciowej dla par w województwie wielkopolskim i okolicach. Sprawdź moją ofertę, zobacz zdjęcia i skontaktuj się ze mną, a będziesz mógł oglądać piękne wspomnienia w formie zdjęć. Naturalność i piękno są ważne, dlatego pracuję zgodnie z tymi wartościami. Dołożę wszelkich starań, by Twoje wspomnienia były wyjątkowo piękne! Uwierz mi, to naprawdę będzie wspaniała podróż.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par w kemperze - pocałunek w stylu boho
  • Sesja zdjęciowa dla par - dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
  • Sesja zdjęciowa pary całującej się pod prysznicem
  • Sesja zdjęciowa dla par - splecione dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka Marie Filonenko oferuje sesje zdjęciowe dla par w województwie wielkopolskim, szczególnie w mieście Turek, ale również w powiecie tureckim oraz sąsiednich gminach takich jak: Dobra, Tuliszków, Koło, Dąbie oraz Rychwał. Jednak Marie z chęcią wybiera się na sesje również w inne części Polski i jest otwarta na podróże w inne regiony. Niezależnie od tego w jakim miejscu znajduje się Marie Filonenko, zawsze jest gotowa zaprezentować swoje prace i ponownie połączyć się ze swoimi klientami, by dzielić się swoją wizją i pasją do fotografii.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl