Sesja zdjęciowa dla par Rychwał - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Rychwał

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Nazywam się Marie Filonenko i jestem fotografką specjalizującą się w sesjach zdjęciowych dla par. Pracuję na terenie Rychwała i okolic, tworząc zdjęcia z Twojej ważnej uroczystości lub wyjątkowej sesji w plenerze. Każdy moment uwiecznię w sposób wyjątkowy, tworząc dla Ciebie niepowtarzalne zdjęcia. Zajmuję się przede wszystkim uwiecznianiem Waszej szczęśliwej historii. Jeśli chcesz, bym uwieczniła wyjątkowe chwile, skontaktuj się ze mną! Mogę zrealizować dla Ciebie wymarzony pomysł na sesję zdjęciową.

Otwórz portfolio
  • Zmysłowa sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w sypialni
  • Sesja zdjęciowa dla par - portret kobiety z kwiatami
  • Sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w palmiarni
  • Sesja zdjęciowa dla par - dziewczyna i chłopak siedzą na ławce w parku wraz z psem
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka wykonuję sesje zdjęciowe dla par na terenie miejscowości Rychwał oraz drugich miejscowościach, które znajdują się w powiecie konińskim, takich jak Tuliszków, Stawiszyn, Konin, Golina, Zagórów. Generalnie wykonuję sesje na terenie całej Polski i jestem również gotowa do podróży w inne regiony. Organizuję też przeszukiwania, w których staram się zastąpić wspaniałe miejsca wokół Europy. Moją pasją jest uwiecznianie pięknych historii miłości na całym świecie.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl