Zdjęcia ślubne Koźminek - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Koźminek

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Mam na imię Marie i jestem fotografką ślubną specjalizującą się w tworzeniu ujmujących wspomnień z wyjątkowego dnia w formie pięknych zdjęć! Chcesz zachować piękną pamiątkę z imprezy weselnej? Z przyjemnością zrealizuję sesję ślubną w Koźminku i okolicach. Każda sesja jest wyjątkowa, więc jeśli chcesz, abym sfotografował Twoje wesele, skontaktuj się ze mną jak najszybciej! Z przyjemnością pomogę Ci świętować najważniejszy dzień Twojego życia w sposób wyjątkowy, abyś mógł cieszyć się tymi wspaniałymi wspomnieniami po latach.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne - para młoda obejmuje się i całuje w ogrodzie
  • Zdjęcia ślubne pary młodej w parku obejmującej się na tle stawu
  • Zdjęcia ślubne pary młodej po wyjściu z kościoła
  • Zdjęcie ślubne pary młodej w oddali na tle morza i zachodzącego słońca
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna Marie Filonenko wykonuje sesje ślubne na terenie powiatu kaliskiego, w Koźminie oraz innych miejscowościach sąsiadujących z nim, takich jak Opatówek, Kalisz, Stawiszyn, Dobra i Nowe Skalmierzyce. Marie i jej zespół są również gotowe do podróży po całej Polsce oraz do innych regionów i zainteresowane współpracą na najlepszych warunkach. Działalność Marii Filonenko obejmuje również sesje w innych miastach poza Polską.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Zdjęcia ślubne w kościele zawsze są dla mnie inspirującym reportażem, do którego podchodzę z wielkim zaangażowaniem. Nieustannie szukam oryginalnych sposobów na uwiecznianie emocji i uczuć narzeczonych, a także ich bliskich. Kościoły w okolicy są przepiękne i zawsze próbuję znaleźć nowy urok danego miejsca. Chodzi mi przede wszystkim o wyjątkowość Parafii pod wezwaniem Św. Jana Ewangelisty oraz Parafii pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa. Uważam, że moje doświadczenie i niesamowity zmysł obserwacyjny pozwala mi osiągać doskonałe efekty w pracy fotografa.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Św. Jana Ewangelisty cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Anny to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Bł. Michała Kozala, a także Parafia pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i Parafia pod wezwaniem Opatrzności Bożej też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Jako fotografka weselna zapewniam Ci ujęcie pełne dynamiki i spostrzegawczości. Moja praca to przede wszystkim wytrwała obserwacja, szybkie reagowanie na interesujące sytuacje oraz możliwość szybkiego wykorzystania oryginalnych ujęć. Pracuję bez pośpiechu; a przy okazji mogę doradzić Ci piękne i sprawdzone sale weselne na okolicy, takie jak Sala bankietowa Lavendova, Restauracja Hotel "Zameczek" czy Restauracja Zdrojowa. Moim celem jest abyś po latach wspomnień ze swojej uroczystości dostała nową, piękną opowieść, która kilka lat temu zaczęła się od dzwoneczków, weselnych ceremonii i śmiechu.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Sala bankietowa Lavendova cechuje się atrakcyjną salą balową, a Restauracja Hotel "Zameczek" może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Restauracja Zdrojowa to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Margo Kompleks Restauracyjny i Tabasamu Sp. z o. o.. Poza tymi wcześniej wymienionymi Restauracja KTW Park, Komoda Club i Hotel Stajnia Wolica też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl