Sesja zdjęciowa dla par Bojanowo - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Bojanowo

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, nazywam się Marie Filonenko i jestem profesjonalną fotografką. Fotografia to moja pasja, a sesje dla par to specjalność, w której czuję się najlepiej. Jeżeli masz ochotę być fotografowanym wraz ze swoją drugą połówką w pięknych i interesujących miejscach wokół Bojanowa, to mam dla Ciebie coś wyjątkowego! Zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą, byś mógł przekonać się osobiście, jak wykonuję swoją pracę. Skontaktuj się ze mną! Będę wdzięczna za każdą wiadomość. Przekażę Ci wszelkie informacje i odkryjemy wspólnie piękno tego, co najcenniejsze.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par - dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
  • Sesja zdjęciowa dla par - splecione dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
  • Sesja zdjęciowa dla par w kemperze - pocałunek w stylu boho
  • Sesja zdjęciowa - para głaszcze psa na randce w kawiarni
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Marie Filonenko wykonuje sesje zdjęciowe dla par na terenie miejscowości Bojanowo i powiatu rawickiego, a także w sąsiednich miejscowościach, takich jak Poniec, Rydzyna, Rawicz, Miejska Górka i Krobia. Pracuje również na terenie całej Polski, a jeśli potrzebne są zdjęcia z innych regionów, jest gotowa do podróży. Uwielbia odkrywać kulturowe i geograficzne piękno Polski i jest dumna, że może towarzyszyć pary w najważniejszych momentach ich życia.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl