Zdjęcia ślubne Bojanowo - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Bojanowo

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jeśli szukasz oryginalnych zdjęć ślubnych z terenu województwa wielkopolskiego - jesteś we właściwym miejscu! Jako fotografka sesji ślubnych specjalizuję się w tworzeniu niesamowitych i pełnych emocji fotografii ślubnych w Bojanowie i jego okolicach. Dzięki mocy obrazu mogę przenieść Twoje wyjątkowe wspomnienia na lata. Spraw, by te wyjątkowe chwile były uwiecznione na najlepsze! Poznaj moją ofertę i skontaktuj się ze mną, aby umówić sesję.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne - para młoda obejmuje się i całuje w ogrodzie
  • Zdjęcia ślubne pary młodej z druhnami w przepięknych białych sukniach ślubnych
  • Zdjęcia ślubne w kamperze - para obejmuje się przed wejściem do auta
  • Czarno-białe weselne zdjęcia ślubne z imprezy
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako doświadczona fotografka Marie Filonenko wykonuje sesje ślubne na terenie miejscowości Bojanowo i innych okolicznych miejscowości w powiecie rawickim, włączając Poniec, Rydzynę, Rawicz, Miejską Górkę i Krobia. Co więcej, Marie specjalizuje się w fotografii ślubnej i wykonuje zdjęcia weselne w całej Polsce i jest też otwarta na wyjazdy w inne regiony.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako fotografka ślubna w kościele czuję odpowiedzialność za zabranie z tego pięknego dnia jak najwspanialszych wspomnień. Moje zdjęcia ślubne w kościele są pełne pasji i inicjatywy. Właśnie te cechy są najważniejsze w pracy fotografki ślubnej. Dzięki mojej doskonałej umiejętności dostrzegania emocjonalnych momentów i tworzenia ciekawych kadrów podczas reportażu w kościele cała uroczystość jest uwieczniona w szczegółach. Potrafię głęboko wczuć się w delikatne emocje ślubu i pozostawić po sobie piękny pamiątkowy obraz.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Św. Stanisława Biskupa może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla i Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Andrzeja Apostoła, a także Parafia pod wezwaniem Św. Andrzeja Boboli. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Św. Barbary, Parafia pod wezwaniem św.Jakuba i Parafia pod wezwaniem św.Trójcy też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Mój reportaż ślubny z wesela to nie tylko świetnej jakości zdjęcia. To przede wszystkim moja wyjątkowa spostrzegawczość, szybkość reagowania na interesujące sytuacje czy oryginalność w doborze kadrów. Pracuję długo, aby móc oddać nastrój i magię tamtych momentów. Przyjeżdżam nawet do najbardziej atrakcyjnych sal weselnych w okolicy takich, jak Zamek w Rydzynie, BELPOL P. A Sp. z o.o., Diament - Hotel & Restauracja. Łączę doskonałą formę i treść, aby tworzyć niezapomniane relacje ślubne. Każde wesele upamiętniaję moimi profesjonalnymi zdjęciami.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Zamek w Rydzynie cechuje się atrakcyjną salą balową, a BELPOL P. A Sp. z o.o. może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Diament - Hotel & Restauracja to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Dworek Rajska Góra i Kompleks bankietowy Parkowa bis. Poza tymi wcześniej wymienionymi ASTI - sala bankietowa, Sala Bankietowa w Wąsoszu i Hotel Ambasada też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl