Sesja zdjęciowa dla par Rydzyna - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Rydzyna

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie i zajmuję się fotografią. Mam bogate doświadczenie przy sesjach zdjęciowych dla par w miejscowości Rydzyna oraz okolicach. Cieszę się z okazji, że mogę uwiecznić twoje ważne chwile, abyście wspólnie mieli wspaniałe wspomnienia. Zachecam do zapoznania się z ofertą i do kontaktu ze mną. Profesjonalnie dobieram aparat i obiektyw, aby uzyskać niesamowite zdjęcia. Moje obrazy są pełne uczuć, aby uwiecznić ich wyjątkową chwilę. Dzielimy się dynamicznymi pomysłami, tworząc oryginalne i wyjątkowe zdjęcia. Kreatywne i naturalne zdjęcia, które są pełne blasku i uczuciowości - to mój styl pracy.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par - dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
  • Sesja zdjęciowa dla par przed palmiarnią w słoneczny dzień
  • Sesja zdjęciowa dla par w kemperze - pocałunek w stylu boho
  • Sesja zdjęciowa dla par - dziewczyna i chłopak siedzą na ławce w parku wraz z psem
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka uwieczniam chwile, które zostaną zapamiętane na zawsze. W moim portfolio znajdują się fotoreportaże z ślubów i sesje przesłanek zaręczynowych z terenu Rydzyny oraz innych miejscowości powiatu Leszczyńskiego, takich jak: Leszno, Poniec, Bojanowo, Osieczna, i Krobia. Moja oferta nie ogranicza się jednak wyłącznie do tego regionu. Jestem otwarta na wyjazdy do innych regionów w całej Polsce, aby móc sfotografować Twoje piękne momenty.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl