Sesja zdjęciowa dla par Gostyń - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Gostyń

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jestem Marie, profesjonalna fotografka z kilkuletnim doświadczeniem. Wygrywam na sesjach zdjęciowych dla par w Gostyniu oraz okolicznych miejscowościach. Moje usługi cechuje niesamowita jakość oraz ujmująca wdzięk zdjęć, które zatrzymują piękno Waszej miłości. Sprawami mnie, żeby te niezapomniane chwile mogła zatrzymać w obrazach prawdziwa magia! Jeśli szukacie niesamowitych wspomnień, to zapraszam do współpracy. Sięgnęcie po moje usługi to gwarancja, że miłość między Wami uwieczniona zostanie na ponadczasowych zdjęciach. Zachęcam do przejrzenia moich portfolio i odwiedziecia mojej strony internetowej, na której znajdziecie wszelkie niezbędne informacje.

Otwórz portfolio
  • Zmysłowa sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w sypialni
  • Sesja zdjęciowa - dziewczyna jedzie za psim zaprzęgiem zimą w lesie
  • Sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w palmiarni
  • Sesja zdjęciowa dla par - dziewczyna i chłopak siedzą na ławce w parku wraz z psem
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna wykonuję sesje zdjęciowe dla par w Gostyniu, jak również w innych miastach Powiatu Gostyńskiego, takich jak Krobia, Dolsk, Pogorzela, Borek Wielkopolski i Krzywiń. Oferuję też sesje w całej Polsce oraz w regionach i miejscowościach sąsiednich. Jestem gotowa do podróży w różne zakątki Polski i poza granice w celu wykonania wyjątkowych fotografii. Moja pasja i zaangażowanie moich klientów pozwalają mi tworzyć piękne unikalne zdjęcia, które zachwycają.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl